انجمن

علت این ارور چیه؟  (۲ نوشته)

• TheOne

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۱۶

سلام،
    سایت من هر چند وقت یه بار بالا نمیاد و موقع لود، فقط یه خط پیغام میاره با این عنوان:
    Fatal error: Call to undefined function tie_get_option() in /home2/...../public_html/wp-content/themes/my-sahifa/header.php on line 14
    اون چند تا نقطه وسط متن اسم سایت هست که برای اینکه تبلیغ نشه حذفش کردم. به بخشی که پیام آدرس میده هم رفتم، خط 14 که تو پیام ارور میگه باعث مشکل شده اینه:
    <?php if( tie_get_option('banner_bg_url') && tie_get_option('banner_bg') ): ?>
    که نمیدونم کجاش مشکل داره و مرتب مشکل ساز میشه!
    به پشتیبانی هم که هر بار میگم، میگن ریستور کن، با ریستور درست میشه ولی بعدها بازم همین ارور تکرار میشه، میخوام علت این مشکل رو بدونم و از ریشه حلش کنم!. از دوستان باتجربه و اساتید محترم اگه علت این ارور و نحوه ی رفعش رو میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    captan24
  • kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷

TheOne گفت:
    سلام،
    سایت من هر چند وقت یه بار بالا نمیاد و موقع لود، فقط یه خط پیغام میاره با این عنوان:
    Fatal error: Call to undefined function tie_get_option() in /home2/...../public_html/wp-content/themes/my-sahifa/header.php on line 14
    اون چند تا نقطه وسط متن اسم سایت هست که برای اینکه تبلیغ نشه حذفش کردم. به بخشی که پیام آدرس میده هم رفتم، خط 14 که تو پیام ارور میگه باعث مشکل شده اینه:
    <?php if( tie_get_option('banner_bg_url') && tie_get_option('banner_bg') ): ?>
    که نمیدونم کجاش مشکل داره و مرتب مشکل ساز میشه!
    به پشتیبانی هم که هر بار میگم، میگن ریستور کن، با ریستور درست میشه ولی بعدها بازم همین ارور تکرار میشه، میخوام علت این مشکل رو بدونم و از ریشه حلش کنم!. از دوستان باتجربه و اساتید محترم اگه علت این ارور و نحوه ی رفعش رو میدونید ممنون میشم راهنمایی کنید.

درود .
    این کدی که ارسال کردید ، یک شرط هست برای بررسی مقدار banner_bg و banner_bg_url ، و در صورتی که مقادیر وجود داشته باشند ، محتوای درون شرط if اجرا می شود .
    خطایی هم که گرفته فانکشن tie_get_option() رو در قالب شناسایی نکرده .
    فکر کنم برای پنل مدیریتی قالب شما هست که بدون شرط هم میتوانید اینکار را انجام بدید .

موفق باشید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    secret_man

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.