انجمن

عدم ارتباط با دیتابیس  (۱۰ نوشته)

• rabani

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰

سلام، من با وردپرس روی سیستم Local کارمیکردم چون میخاستم یه آدرس اینترنتی برای سایتم داشته باشم تا واسه تست به کسی معرفی کنم هاست رایگان تهیه کردم.(ازgigfa)
    حالا در قسمت تعریف دیتابیس مشکل دارم یه دیتابیس دیگه ای ساخته بودم و روی localhost باهاش ارتباط داشتم ولی الان در تنظیمات هاست باید یه بانک جدید تعریف کنم.
    من تازه کارم لطفا راهنمایی م کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    captan24
  • kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۷ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۸

rabani گفت:
    سلام، من با وردپرس روی سیستم Local کارمیکردم چون میخاستم یه آدرس اینترنتی برای سایتم داشته باشم تا واسه تست به کسی معرفی کنم هاست رایگان تهیه کردم.(ازgigfa)
    حالا در قسمت تعریف دیتابیس مشکل دارم یه دیتابیس دیگه ای ساخته بودم و روی localhost باهاش ارتباط داشتم ولی الان در تنظیمات هاست باید یه بانک جدید تعریف کنم.

درود .
    در هاست بخشی به نام Mysql Database باید وجود داشته باشد ، که با ورود به آن بخش میتوانید دیتابیس جدید بسازید .
    پس از ساختن ، به File manager - مدیریت فایل بروید و فایل wp-config-sample.php را به wp-config.php تغییر نام و سپس اطلاعات جدید دیتابیس خود را که ساخته بودید درون آن وارد کنید .

موفق باشید .

• mansoor100

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۰

با سلام
    من تازه کار از هستم
    با سرور زمپ کار می کنم
    پایگاه داده رو تو سرور ایجاد کردم و یوزنیم وپسورد جدید دادم
    و تو پرونده wp-config-sample.php نام دینابیسم - یوزرنیم و پسورد را دادم
    ولی باز خطا : {{متاسفیم، نیازدارم به wp-config-sample.php پرونده برای شروع کار. لطفا مجدد این پرونده را بارگذاری کنید. }}را می دهد
    یه بار کار کرد برای بار دوم خواستم امتحان کنم دیگه هر کاری کردم امین خطا رو می ده
    کد ها
    /** The name of the database for WordPress */
    define('DB_NAME', 'zendegi');

/** MySQL database username */
    define('DB_USER', 'mansoor2018');

/** MySQL database password */
    define('DB_PASSWORD', '86@@3100');

/** MySQL hostname */
    define('DB_HOST', 'localhost');

/** Database Charset to use in creating database tables. */
    define('DB_CHARSET', 'utf8');

/** The Database Collate type. Don't change this if in doubt. */
    define('DB_COLLATE', '');
    خواهش می کنم کمک کنید با تشکر

• mansoor100

آفلاین
    عضو
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۱

kamalireal گفت:

درود .
    در هاست بخشی به نام Mysql Database باید وجود داشته باشد ، که با ورود به آن بخش میتوانید دیتابیس جدید بسازید .
    پس از ساختن ، به File manager - مدیریت فایل بروید و فایل wp-config-sample.php را به wp-config.php تغییر نام و سپس اطلاعات جدید دیتابیس خود را که ساخته بودید درون آن وارد کنید .

موفق باشید .
    مهندس جان همه کار های که گفتی هزار بار انجام دادم ولی باز خطا می ده

• mansoor100

آفلاین
    عضو
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۳

mansoor100 گفت:

یه بار باز کرد ولی برای یادگیری بهتر دوباره این کار رو انجام دادم دیگه نشد

• mansoor100

آفلاین
    عضو
    ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۶

مهندس جان کجایی
    مشکل ما حل نشد باز خطای
    متاسفیم، نیازدارم به wp-config-sample.php پرونده برای شروع کار. لطفا مجدد این پرونده را بارگذاری کنید.

• mansoor100

آفلاین
    عضو
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۹

mansoor100 گفت:
    مهندس ولی فکر کنم مهندسیت به درد نمی خوره . مهندس جان این فایل های ورد پرس همه شان پسوند php دارند من هم مثل نادان ها پسوند این فایل ها رو از مخفی بودن در نیاورده بودم مهندسان مثل تو یه هفته است که به ما می گویند فایل wp-config-sample به php تغییر بده . واقعا تاسف داره ....

• mansoor100

آفلاین
    عضو
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۴

rabani گفت:

• mansoor100

آفلاین
    عضو
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۵

rabani گفت:

داداش من مثل تتو این مشکل رو داشتم فایل های ورد پرس همه اش با پسوند php iهستند نمی خواد فایل wp-config-sample به پسوند php تغییر دهی چون دات php دو تا می شه و خطا می ده از فوادر آبشن می توان پسوند ها را از مخی بودن در اورد موفق باشی

• mansoor100

آفلاین
    عضو
    ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۹

mansoor100 گفت:

مهندس ولی فکر کنم مهندسیت به درد نمی خوره . مهندس جان این فایل های ورد پرس همه شان پسوند php دارند من هم مثل نادان ها پسوند این فایل ها رو از مخفی بودن در نیاورده بودم مهندسان مثل تو یه هفته است که به ما می گویند فایل wp-config-sample به php تغییر بده . واقعا تاسف داره ....

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها