انجمن

مشکل در استفاده از اسلایدر  (۳ نوشته)

• R4SH

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴

سلام خسته نباشید.
    من یه سوال داشتم.
    من باید روی وردپرس انگلیسی قالب انگلیسی نصب کنم. خودم خیلی ناآشنا نستم با وردپرس ولی هر قالبی که پیدا میکنم و نصب میکنم موفق نمیشم اسلایدرش رو اجرا کنم. یعنی نه توی منو ها هست تنظیمات اسلایدر نه تو خود بخش customize در حالی که توی دمو هموشون اسلایدر دارن.
    اگر بفرمایید مشکل کار من کجاست خیلی ممنون میشم.هزینه هم اگر داشت پرداخت میکنم.خیلی ممنون

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    ۸ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷

R4SH گفت:
    سلام خسته نباشید.
    من یه سوال داشتم.
    من باید روی وردپرس انگلیسی قالب انگلیسی نصب کنم. خودم خیلی ناآشنا نستم با وردپرس ولی هر قالبی که پیدا میکنم و نصب میکنم موفق نمیشم اسلایدرش رو اجرا کنم. یعنی نه توی منو ها هست تنظیمات اسلایدر نه تو خود بخش customize در حالی که توی دمو هموشون اسلایدر دارن.
    اگر بفرمایید مشکل کار من کجاست خیلی ممنون میشم.هزینه هم اگر داشت پرداخت میکنم.خیلی ممنون

درود .
    احتمالا در دمو از افزونه هایی برای اسلایدر استفاده می کنند و زمانی که شما قالب را نصب میکنید ، برای اجرا شدن اسلایدر ، نیازمند افزونه می باشد .
    البته افزونه های زیاد دیگری نیز برای اسلایدر وجود دارند که میتوانید استفاده کنید :
    https://wordpress.org/plugins/search/slider/
    و برای نمایش اسلایدر در خروجی ، اگر shortcode که به شما بدهد، آن را در فایل و جای مناسب قالب قرار دهید ، بدین صورت :

<?php
    echo do_shortcode('[shortcode_name]');
    ?>

موفق باشید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    R4SH
  • mahdi_mh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱

R4SH گفت:
    سلام خسته نباشید.
    من یه سوال داشتم.
    رایانه کمک

دقیقا مشکل من هم همینه و واقعا اصلا راهی پیدا نمی تونم کنم برای رفع این مشکل و لطفا همه کمک کنید تا بتونیم حل کنیم این را

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها