انجمن


وردپرس ركود می‌شكند  (۱ نوشته)

 • alicrown

  آفلاین
  عضو
  تعداد نوشته‌ها: ۵۸
  # نوشته شده: ۱۵ سال پیش
  ۱۳ مهر ۱۳۸۶ - ۱۶:۴۸

  خب كم‌كم بنظر مي‌رسد كه وردپرس دات كام جايگاه واقعي خود را مي‌يابد.اكنون تنها كاربران ايراني وردپرس نيستند كه به اهميت ان پي برده‌اند و آن را دوست دارند.بلكه كاربران امريكا نيز تمايل روزافزونی به وبلاگهای وردپرس نشان مي‌دهند.
  كوانت‌كست شركتي است كه به بررسي ترافيك سايتها در ايالات متحده مي‌پردازد. در آخرين آمار ارائه شده توسط كوانت‌كست اكنون سايت وردپرس دات كام ( wordpress.com به تنهايي و بدون محاسبه وبلاگهایی كه از wordpress.org استفاده مي‌كنند) رتبه 22 در بين 100 سايت پرترافيك امريكا را به دست آورده است. تقريبا تمام نام‌هایی كه در اين ليست ذكر شده‌اند جزء برترينهای وب هستند و اكثر انها چندين سال سابقه دارند.
  رتبه 21 از آن سايت وال‌مارت است و رتبه 23 در اختيار craigslist. رتبه اول اين ليست در اختيار ياهو و بعد از ان گوگل ، msn , aol قرار دارند. يوتيوب رده 11 و ويكي‌پديا رده 12 است.
  نكته جالب اينجاست كه بلاگسپات در رده 27 قرار دارد. بلاگر(بلاگسپات) اكنون 8 ساله است و با اينحال ترافيك آن كمتر از وردپرس دات كام است(البته در بازار امريكا). به همين دليل گوگل بايد برای افزايش ترافيك بلاگر بيشتر تلاش كند.
  بنظر شما وردپرس دات كام فارسي در بين كاربران ايراني رتبه چندم را دارد؟ آيا مرجع معتبری وجود دارد كه به بررسي اين موضوع بپردازد؟
  به اميد روزی كه وردپرس دات كام در ليست 10 سايت برتر وب درآيد.به اميد آن روز.

درباره‌ی این موضوعبرچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.