انجمن

جلوگیری از انتقال وردپرس  (۵ نوشته)

• mani.h1990

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷

سلام وقت بخیر

من میخوام که وقتی وردپرس رو مثلا روی هاست نصب کردم بعد دیگه نشه اون رو روی دامنه دیگه ای نصب کرد یا فایل هاش رو برداشت

آیا میشه اصلا این کار رو کرد

من میخوام یک بسته نصبی وردپرس درست کنم بعد وقتی روی هاست نصب کردم دیگه اون شخص نتونه فایل های قالب و افزونه دیگر چیز ها رو کپی ازش بگیره و بره یک جا دیگه بریزه

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴
    ۲۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۳

منظورتون دقیقا چیه؟
    چیو نتونن بردارن بهرحال سایتتون که بیاد بالا قالبتون دیده میشه ولی خب فایل قالب نه دیده نمیشه
    مگه اینکه سوتی بدید و فایل زیپ قالب رو بعد از اکسترکت پاک نکنید و دسترسی به فایل تم باز باشه و اون چون واس وردپرسها آدرس دیفالتش مشخصه بیا اون فایل زیپ رو دان کنه

• musicdon

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۵

همچین چیزی امکان نداره!!!

• mani.h1990

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۸

منظور من این هست که شما الان یک هاست و دامنه دارید و یک وردپس روش نصب می کنید حالا وقتی برید توی پنل هاست و یک بک آپ از اطلاعات سایت بگیرید و یک بک آپ از پایگاه داده بعدش میتونید این بک آپ رو توی یک هاست دیگه و با نام دامنه ای دیگه ای وارد کنید و کل سایت با قالب و افزونه هاش اونجا باز میشه

من میگم راهی هست که طرف نتونه این کار رو بکنه

مثل لایسنس نرم افزار ها شما یک رم افزار رو روی یک سیستم نصب می کنی بعد همون رو اگر روی یک سیستم دیگه بخوای نصب کنی اجازه نصب نمیده و بالا نمیاد

• اخبار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۲

این امکان وجود ندارد و کسی که به هاست شما دسترسی داشته باشد براحتی می تواند این کار را انجام دهد.

موفق باشید.

درباره‌ی این موضوع