انجمن

تعیین سقف برای خرید اعتباری(کیف پول) از هر فروشنده  (۴ نوشته)

• amirarshia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۵

سلام دوستان وقتتون بخیر

افزونه یا هکی یا راه حلی دارین برای اینکه بخوام توی یه وب سایت که با دکان چند فروشندگی براش راه انداختم و البته کیف پول هم دارن کاربرا مشخص کنم که هر کاربر میتونه یه مقدار معینی از اعتبار کیف پولش رو از یه فروشنده خاص خرید کنه با مثال بهتر توضیح میدم :

چند تا فروشنده داریم به نام های مغازه 1 ، مغازه 2 ، مغازه 3 و یه کاربر داریم که توی کیف پولش 500 هزار تومن پوله میخوام مشخص کنم برای خرید از مغازه ی 1 فقط حق داره 300 تومن از اعتبارش استفاده کنه یعنی مثلا اگر از مغازه 1 به اندازه ی 400 هزار تومن خرید کنه میتونه 300 تومنش رو از کیف پول بده بقیش رو باید نقدی بده ولی اعتبارش هنوز توی کیف پول میمونه و برای مغازه 2 این اعتبار خرید از کیف پول بشه 100 تومن و مغازه 3 هم 100 تومن که از هر مغازه تا سر حدی که تعیین شده بتونه با اعتبارش خرید کنه وگرنه بقیش رو نقدی بده

در اصل میخوام اعتبار کیف پولش رو بخش بندی کنم برای هر فروشنده و یه سقفی تعیین کنم برای خرید اعتباری(خرید از کیف پول ) برای هر فروشنده ممنون میشم راهنمایی کنید

• amirarshia

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۹ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۰

جوابی نداشت کسی؟

• دانلود اینستاگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۴

مغازه ها اعتبار دارن یا کاربر؟ کی قراره خرید کنه کی قراره از اعتبارش استفاده بشه
    دانلود تلگرام ایکس

• amirarshia

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۳

hiddennn222 گفت:
    مغازه ها اعتبار دارن یا کاربر؟ کی قراره خرید کنه کی قراره از اعتبارش استفاده بشه
    دانلود تلگرام ایکس

نه کاربر اعتبار داره
    مثلا یه کاربر 500 تومن اعتبار داره تو سایت و میخواد از سه تا فروشنده مختلف خرید کنه
    از فروشنده اول تا سقف 200 تومن اعتباری میتونه خرید کنه
    ازفروشنده دوم تا سقف 300 تومن

این سقف خرید اعتباری از هر فروشنده رو خودمون مشخص میکنیم
    اعتبار کاربر رو هم ما باید مشخص کنیم

درباره‌ی این موضوع