انجمن

تغییر سبک نمایش پست های قالب  (۳ نوشته)

• fwpmioka

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۷

سلام بر دوستان
    من قالب colormag رو استفاده می کنم و دو مشکل با اون دارم

مورد اول : سبک نمایش پست ها به این صورت هست که پست اول از کل سطر افقی استفاده میکند ولی در سطر های بعدی دو پست کنار هم نمایش داده می شود !

مورد دوم نداشتن صفحه بندی هست !

قالب viomag سبک نمایش پست هایش جالب هست و صفحه بندی نیز داره اما امکانات و ساید بار جالبی نداره ، آیا راهی وجود داره که بشه فقط سبک نمایش و صفحه بندی پست های قالب viomag رو جایگزین سبک قالب coloemag کرد ؟

• کیف زنانه

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۲۱ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴

از قسمت سفارشی سازی برید و یا قسمت تنظیمات قالبی که داره احتمالا بتونید تغییر بدید اگه این آپشن هارو نداره که هیچی باس دستی از توی کد دست زد

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱
    ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۶

از قسمت سفارشی سازی برید و یا قسمت تنظیمات قالبی که داره احتمالا بتونید تغییر بدید اگه این آپشن هارو نداره که هیچی باس دستی از توی کد دست زد
    فارسی بنویسید و از نوشتن به‌صورت فینگیلیش خودداری کنید. درصورت نداشتن تخته‌کلید فارسی می‌توانید از بهنویس استفاده کنید.
    برای دریافت پاسخ مناسب صبر داشته باشید٬ از فرستادن نوشته‌هایی چون «کسی جواب نمی‌ده؟»٬ «پس پاسخ من چی شد؟» و... خودداری کنید.
    برای تشکر کردن از دکمه‌ی تشکر استفاده کنید.
    از افزودن عبارات و جملات تکراری (مانند نشانی سایت‌تان) به‌عنوان امضا به نوشته‌هایتان خودداری کنید.
    مدیران انجمن فقط مسئول حفظ نظم انجمن هستند و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال پاسخگویی به مشکلات کاربران ندارند. اعضای انجمن٬ خود باید به یکدیگر کمک کنند.
    به دیگران احترام بگذارید.

دانلود روبیکا دانلود سروش دانلود موبوگرام

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.