انجمن

مشکل در صفحه بندی قالب سایت  (۴ نوشته)

• picmoj.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۵

سلام
    سایتم به آدرس picmoj.com رو مدتیه راه اندازی کردم, با قالب fotograohy که متاسفانه صفحه اصلی رو نمیشه صفحه بندی کرد, برای صفحه اصلی یه برگه درست کردم و در مسیر تنظیمات/ خواندن و برگه یکتا اون رو به عنوان صفحه اصلی انتخاب کردم , صفحه اصلی سایت چند مدل نمایش داده میشه,که از برگه میشه سبک نمایش صفحه اصلی رو انتخاب کرد,یک مدل که الان سایت باهاش نمایش داده میشه, صفحه بندی هم نمیشه,دو تا افزونه wp page number و panenavi رو نصب کردم تو قالبم کدها رو وارد کردم اما صفحه بندی ایجاد نمیشه, برای صفحه اصلی سبک دیگه نمایش رو انتخاب میکنم بدون این افزونه ها صفحه بندی میشه و در پایین صفحه اصلی شماره ها نمایش داده میشه ولی وقتی روی صفحات دیگه کلیک میکنم سایت رفرش میشه و با اینکه در ادرس مسیر عوض شده اما باز. هم تصاویر صفحه اصلی نمایش داده میشن, من یک برگه دیگه به نام gallery ساختم که اون صفحه تصاویر به سبک دیگه نمایش داده میشن, اونجا میشه صفحه بندی ایجاد کرد اما صفحه اصلی نمیشه, حتی اگر سبک نمایش هر دو شبیه هم باشه, صفحه بندی در گالری درست اعمال میشه اما در صفحه اصلی نمیشه و همه صفحات تصاویر صفحه اصلی رو نمایش میدن ,لطفا برای حل این مشکل راهنمایی کنید

• picmoj.com

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۱۳ فروردین ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۹

سلام مجدد
    من الان تصاویر سایتم سه مدل نمایش داده میشه ,یکی صفحه اصلی picmoj.com دیگری خانه/picmoj.com و بعدی picmoj.com/gallery الان بدون هیچ پلاگینی من در ادرس خانه/picmoj.com حالت صفحه بندی رو دارم و هر صفحه 20 تصویر قرار میگیره,اما اگر بخوام این حالت رو ادرس سایتم اعمال بشه بدون خانه میبینم وقتی رو صفحات بعدی کلیک میکنم تصاویر صفحه اول نشون داده میشه , چطور میتونم این مشکل رو حل کنم , کلا این سبک نمایش تصاویر ادرس سایت که در حال حاضر سایتم باهاش بالا میاد اگر صفحه بندی بشه که عالیه و ظاهرا با پلاگین ها نمیشه چون امتحان کردم. ولی اگر بخوام سبکی که در آدرس خانه اعمال میشه رو در آدرس سایت بدون اسلش و نوشته خانه اعمال کنم باید چکار کنم, ممنون میشم راهنمایی کنین

• دانلود اینستاگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶

برای دریافت پاسخ مناسب صبر داشته باشید٬ از فرستادن نوشته‌هایی چون «کسی جواب نمی‌ده؟»٬ «پس پاسخ من چی شد؟» و... خودداری کنید. دانلود تلگرام ایکس
    برای تشکر کردن از دکمه‌ی تشکر استفاده کنید.
    از افزودن عبارات و جملات تکراری (مانند نشانی سایت‌تان) به‌عنوان امضا به نوشته‌هایتان خودداری کنید. دانلود موبوگرام

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۵

picmoj.com گفت:
    سلام
    سایتم به آدرس picmoj.com رو مدتیه راه اندازی کردم, با قالب fotograohy که متاسفانه صفحه اصلی رو نمیشه صفحه بندی کرد, برای صفحه اصلی یه برگه درست کردم و در مسیر تنظیمات/ خواندن و برگه یکتا اون رو به عنوان صفحه اصلی انتخاب کردم , صفحه اصلی سایت چند مدل نمایش داده میشه,که از برگه میشه سبک نمایش صفحه اصلی رو انتخاب کرد,یک مدل که الان سایت باهاش نمایش داده میشه, صفحه بندی هم نمیشه,دو تا افزونه wp page number و panenavi رو نصب کردم تو قالبم کدها رو وارد کردم اما صفحه بندی ایجاد نمیشه, برای صفحه اصلی سبک دیگه نمایش رو انتخاب میکنم بدون این افزونه ها صفحه بندی میشه و در پایین صفحه اصلی شماره ها نمایش داده میشه ولی وقتی روی صفحات دیگه کلیک میکنم سایت رفرش میشه و با اینکه در ادرس مسیر عوض شده اما باز. هم تصاویر صفحه اصلی نمایش داده میشن, من یک برگه دیگه به نام gallery ساختم که اون صفحه تصاویر به سبک دیگه نمایش داده میشن, اونجا میشه صفحه بندی ایجاد کرد اما صفحه اصلی نمیشه, حتی اگر سبک نمایش هر دو شبیه هم باشه, صفحه بندی در گالری درست اعمال میشه اما در صفحه اصلی نمیشه و همه صفحات تصاویر صفحه اصلی رو نمایش میدن ,لطفا برای حل این مشکل راهنمایی کنید

درود .
    زمانی که شما از افزونه wp-pagenavi برای صفحه بندی خود استفاده می کنید ، برای فراخوانی آن نیز می بایست کد زیر را در جای مناسب قالب خود قرار دهید :
    <?php if(function_exists('wp_pagenavi')) { wp_pagenavi(); } ?>
    مثال اگر می خواهید مطالب صفحه اصلی خود را صفحه بندی کنید ، این کد را در فایل index.php و بعد از حلقه مطالب در جای مناسب قرار دهید .

موفق باشید .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.