انجمن

مشکل در قالب  (۲ نوشته)

• مهدی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۰

سلام دوستان
    یه مشکلی هست تو سایت وقتی یه دسته بندی رو انتخاب می کنم و میخوام مطالب مربوط به اون دسته بندی رو ببینم عنوان باکس به هم میریزه مثلا وقتی دسته قالب وردپرس رو انتخاب می کنم عنوان باکس میشه "آرشیو قالب وردپرس » قالب وردپرس تجاری » قالب وردپرس چند منظوره » قالب وردپرس شرکتی » قالب وردپرس فروشگاهی"
    تمامی دسته ها زیر مجموعه دسته قالب وردپرس هستن و من دسته اصلی رو انتخاب کردم نباید دسته های زیر مجموعه نمایش داده بشن. امکان قرار دادن عکس تو این انجمن وجود نداره لینک رو میزارم لطفا دوستان راهنمایی کنید چند روزه درگیرشم
    چک کنید دسته قالب وردپرس
    تابعی هم که برای این بخش گذاشته شده اینه
    <?php echo get_the_term_list( $post->ID, 'download_category', ' ', ' » ', '' ); ?>
    تو فایل taxonomy-download_category.php
    این دسته ها از افزونه edd ساخته شده

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳

mehdiii20 گفت:
    سلام دوستان
    یه مشکلی هست تو سایت وقتی یه دسته بندی رو انتخاب می کنم و میخوام مطالب مربوط به اون دسته بندی رو ببینم عنوان باکس به هم میریزه مثلا وقتی دسته قالب وردپرس رو انتخاب می کنم عنوان باکس میشه "آرشیو قالب وردپرس » قالب وردپرس تجاری » قالب وردپرس چند منظوره » قالب وردپرس شرکتی » قالب وردپرس فروشگاهی"
    تمامی دسته ها زیر مجموعه دسته قالب وردپرس هستن و من دسته اصلی رو انتخاب کردم نباید دسته های زیر مجموعه نمایش داده بشن. امکان قرار دادن عکس تو این انجمن وجود نداره لینک رو میزارم لطفا دوستان راهنمایی کنید چند روزه درگیرشم
    چک کنید دسته قالب وردپرس
    تابعی هم که برای این بخش گذاشته شده اینه
    <?php echo get_the_term_list( $post->ID, 'download_category', ' ', ' » ', '' ); ?>
    تو فایل taxonomy-download_category.php
    این دسته ها از افزونه edd ساخته شده

درود .
    کافیست از طریق گوگل جستجو کنید :
    https://goo.gl/CCbZT8

موفق باشید .

درباره‌ی این موضوع