انجمن

چگونه دسته ها را به صفحه خاصی لینک دهیم؟  (۴ نوشته)

• babrqom

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۹

باسلام . بنده به یه مشکل اساسی برخورد کرده ام . لطفاً اگر راه حلشو بلدید، بهم بگید.
    فهرستی درست کرده ام ، که در اون دسته هم به کار برده ام .(حالا نمیدونم به کار بردن دسته در فهرست درسته یا نه؟)
    اما مشکل من اینه که وقتی روی دسته کلیک می کنیم ، همه ی نوشته هایی که زیردسته این دسته هستند، می آیند.
    من میخوام بس از کلیک روی دسته ، به یک صفحه خاصی برود.
    لطفا بگید که برای حل این مشکل باید چه کار کنم . خیلی ممنون.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    membersaz
  • amiriran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸

سلام خدمت شما کاربر عزیز. اگر از افزونه yoast استفاده میکنید میتونید با یک ریدایرکت ساده مشکلو حل کنید.ابتدا مثلا یه دسته با عنوان دانلود بازی بسازید و سپس اون رو حذف کنید. سپس به ادرس اون دسته مراجعه کنید ارور 404 میده. از نواز بالایی وردپرس در یه قسمتی نوشته بازگشتی بساز کلیک کنید روش و ادرس صفحه دلخواهتون رو وارد کنید و سپس تایید رو بزنین . تمام

• babrqom

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۲:۱۲

باسلام . بنده به یه مشکل اساسی برخورد کرده ام . لطفاً اگر راه حلشو بلدید، بهم بگید.
    فهرستی درست کرده ام ، که در اون دسته هم به کار برده ام .(حالا نمیدونم به کار بردن دسته در فهرست درسته یا نه؟)
    اما مشکل من اینه که وقتی روی دسته کلیک می کنیم ، همه ی نوشته هایی که زیردسته این دسته هستند، می آیند.

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱

babrqom گفت:

درود .
    از بخش فهرست ها ، میتوانید پیوندهای دل خواه به فهرست خود اضافه کنید .
    به تصویر زیر دقت کنید :
    http://s9.picofile.com/file/8325547450/f.jpg

موفق باشید .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها