انجمن

عدم نمایش تصاویر در سایت  (۲ نوشته)

• faezeT

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

سلام .
    من یک سایت وردپرس ساختم با قالب Sydney همه ی نوشته ها و ویجت ها رو نمایش میده حتی تصاویر پیش فرض خود قالب هم نمایش میده
    اما تصاویر صفحه ی اصلی رو که عوض کردم نمایش نمیده حتی به صورت دستی و جداگانه این دو تصویر رو در پوشه ی عکس مخصوص قالب اپلود کردم اما نتیجه ای نداشت

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - ۰۰:۲۳

faezeT گفت:
    سلام .
    من یک سایت وردپرس ساختم با قالب Sydney همه ی نوشته ها و ویجت ها رو نمایش میده حتی تصاویر پیش فرض خود قالب هم نمایش میده
    اما تصاویر صفحه ی اصلی رو که عوض کردم نمایش نمیده حتی به صورت دستی و جداگانه این دو تصویر رو در پوشه ی عکس مخصوص قالب اپلود کردم اما نتیجه ای نداشت

درود .
    منظورتان از تصاویر صفحه اصلی ، تصاویر مربوط به قالب هست ؟
    تصاویر را جایگزین / Replace کردید ؟
    توجه داشته باشید تصاویری که جایگزین می کنید ، باید هم نام قبلی باشند ، در واقع اگر نام تصویر قبلی bg.jpg باشد ، تصویر جدیدی که جایگزین می کنید باید هم نام آن باشد .
    البته اگر اندکی کدنویسی بلد باشید میتوانید با ویرایش فایل های مربوطه ، نام را به دلخواه تغییر دهید .
    در ضمن توجه داشته باشید پس از جایگزینی ، کش از سمت مرورگر یا سرور نداشته باشید .
    کش های مربوط به وردپرس در فولدر wp-content/cache قرار می گیرند و کش های مربوط به مرورگر (کلاینت ساید) از بخش تنظیمات با توجه به نوع مرورگر میتوان حذف کرد .

موفق باشید .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.