انجمن

مشکل پلاگین ها در سایت و لود نشدن سایت  (۵ نوشته)

• froshandeh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۲ هفته پیش
    ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸

سلام
    من سایتمو پلاگین هاشو بروز کردم و یهو سایت به مشکل خورد و نوشت بعدا مراجعه کنید
    از 2 روز قبل لود نمیشه و هیچی نمیاد!
    فولدر پلاگین هارو رینیم کردم و سایت لود شد
    بعد یکی یکی افزونه هارو حذف کردم و تست کردم ولی بازم سایت لود نشد!
    linux2linux.webpi.ir
    خداوکیلی کمک کنید پروژه دانشگاهمه

• Kamali

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۱۴۳
    ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۷

froshandeh گفت:
    سلام
    من سایتمو پلاگین هاشو بروز کردم و یهو سایت به مشکل خورد و نوشت بعدا مراجعه کنید
    از 2 روز قبل لود نمیشه و هیچی نمیاد!
    فولدر پلاگین هارو رینیم کردم و سایت لود شد
    بعد یکی یکی افزونه هارو حذف کردم و تست کردم ولی بازم سایت لود نشد!
    خداوکیلی کمک کنید پروژه دانشگاهمه

درود .
    اگر پس از آپدیت ، با پیغام maintenance یا تعمیر وردپرس مواجه می شوید ، وارد هاست شوید و سپس به بخش File Manager مراجعه کنید ،
    به مسیر نصبی وردپرس بروید (پیشفرض public_html) و فایل .maintenance ساخته شده را حذف کنید .

و اگر با سفید شدن صفحه وردپرس مواجه می شوید ، میتوانید دیباگ وردپرس را فعال و مشکلات را شناسایی و حل کنید .
    برای فعال کردن دیباگ وردپرس :
    فایل wp-config.php را باز کنید ، سپس به دنبال کد زیر بگردید :
    define('WP_DEBUG', false);

سپس false را به true تبدیل کنید ، به این صورت :
    define('WP_DEBUG', true);
    و پس از اینکه فهمدید مشکل از چه فایل هایی هست ، true را به false تبدیل کنید .

موفق باشید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    froshandeh
  • froshandeh

آفلاین
    عضو
    ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۵۸

kamalireal گفت:

درود .
    اگر پس از آپدیت ، با پیغام maintenance یا تعمیر وردپرس مواجه می شوید ، وارد هاست شوید و سپس به بخش File M

خیلی مچکرم تست میکنم
    خدا خیرت بده داداش

• froshandeh

آفلاین
    عضو
    ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳

داداش ادرس سایتمو گذاشم ببینید مشکلشو
    یکیش مربوط به فانکشن هست بقیشم ووکامرس
    چیکارش کنم به نظرتون؟

Notice: load_plugin_textdomain was called with an argument that is deprecated since version 2.7.0 with no alternative available. in /home/vol7_1/webpi.ir/webp3_21356368/htdocs/wp-includes/functions.php on line 4035

Notice: Constant RAYCHAT_URL already defined in /home/vol7_1/webpi.ir/webp3_21356368/htdocs/wp-content/plugins/raychat/raychat.php on line 27

Fatal error: Uncaught Error: Class 'Persian_Woocommerce_Gateways' not found in /home/vol7_1/webpi.ir/webp3_21356368/htdocs/wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/gateways/class-payir.php:8 Stack trace: #0 /home/vol7_1/webpi.ir/webp3_21356368/htdocs/wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/class-gateways.php(680): include() #1 /home/vol7_1/webpi.ir/webp3_21356368/htdocs/wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/class-core.php(47): require_once('/home/vol7_1/we...') #2 /home/vol7_1/webpi.ir/webp3_21356368/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php(286): Persian_Woocommerce_Core->plugins_loaded('') #3 /home/vol7_1/webpi.ir/webp3_21356368/htdocs/wp-includes/class-wp-hook.php(310): WP_Hook->apply_filters(NULL, Array) #4 /home/vol7_1/webpi.ir/webp3_21356368/htdocs/wp-includes/plugin.php(453): WP_Hook->do_action(Array) #5 /home/vol7_1/webpi.ir/webp3_21356368/htdocs/wp-settings.php(327): do_action('plugins_loaded') #6 /home/vol7_1/webpi.ir/webp3_21356368/htdocs/wp-config.php(89): require_once('/home/vol7_1/we...') #7 in /home/vol7_1/webpi.ir/webp3_21356368/htdocs/wp-content/plugins/persian-woocommerce/include/gateways/class-payir.php on line 8

• froshandeh

آفلاین
    عضو
    ۱۰ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۵

اقا حل شد دمت گرم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها