انجمن

کسی می دونه چطور میشه 0 تومان EDD رو حذف کرد ؟  (۲ نوشته)

• worldless

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹

بعضی از محصولاتم سفارشی هستن و برای ایجاد یه فیلد سفارشی قیمتی رو وارد نمی کنم تا حکم ثبت رایگان رو داشته باشه. وقتی تک فیلد باشه کلمه رایگان رو نمایش میده اما اگه حالت چند انتخابی باشه 0 تومان رو نمایش میده. من می خوام اون 0 تومان و خط تیره ماقبلش حذف شه چون حس خوبی رو برای سفارش نمیده. متاسفانه کلاس مجزایی هم براش تعریف نشده که بشه لااقل با css پنهانش کرد. تو کد هاش که می گشتم دیدم که این مدلی تعریف شده :

// Output the filtered price output
    echo $price_output;
    if( edd_add_schema_microdata() ) {
    echo '<meta itemprop="price" content="' . esc_attr( $price['amount'] ) .'" />';
    echo '<meta itemprop="priceCurrency" content="' . esc_attr( edd_get_currency() ) .'" />';
    }

راهی وجود داره که بشه مثلا تو function.php کدی رو تعریف کرد که در صورت صفر بودن خودش و خط تیره ماقبلش پنهان شه ؟

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۲۱ خرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۷

worldless گفت:
    بعضی از محصولاتم سفارشی هستن و برای ایجاد یه فیلد سفارشی قیمتی رو وارد نمی کنم تا حکم ثبت رایگان رو داشته باشه. وقتی تک فیلد باشه کلمه رایگان رو نمایش میده اما اگه حالت چند انتخابی باشه 0 تومان رو نمایش میده. من می خوام اون 0 تومان و خط تیره ماقبلش حذف شه چون حس خوبی رو برای سفارش نمیده. متاسفانه کلاس مجزایی هم براش تعریف نشده که بشه لااقل با css پنهانش کرد. تو کد هاش که می گشتم دیدم که این مدلی تعریف شده :

راهی وجود داره که بشه مثلا تو function.php کدی رو تعریف کرد که در صورت صفر بودن خودش و خط تیره ماقبلش پنهان شه ؟

درود .
    شرط مخالف بگذارید که فقط مقدارهای غیر 0 چاپ شوند .
    نمونه کد رو خودتون ویرایش کنید :

if ( ! $amount == "0" ) {
    echo amount;
    }

(قبل متغیر $amount با گذاشتن ! شرط را منفی می کنیم .)

موفق باشید .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.