انجمن

قالب رایگان وردپرس  (۸ نوشته)

• ahmadbadboy2015

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۳۰ تیر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹

سلام دوستان عزیز خسته نباشین

میخواستم بدونم برای شروع حرفه طراحی سایت با وردپرس ، میشه از قالب رایگان وردپرس استفاده کرد ؟

چند تا سایت دیدم که قالبهای رایگان عرضه میکنن
    ممنون میشم پاسخ بدید تشکر

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    ۲ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۳:۳۰

ahmadbadboy2015 گفت:
    سلام دوستان عزیز خسته نباشین

میخواستم بدونم برای شروع حرفه طراحی سایت با وردپرس ، میشه از قالب رایگان وردپرس استفاده کرد ؟

چند تا سایت دیدم که قالبهای رایگان عرضه میکنن
    ممنون میشم پاسخ بدید تشکر

درود .
    مشکلی ندارد ، فقط از سایت های معتبر دانلود کنید و قالب ها و افزونه های نال شده که رایگان گذاشته اند استفاده نکنید .
    اگر فایل مخرب در فایل دانلودی شما وجود داشته باشد ، سایت شما ضربه های سنگین و جبران ناپذیری خواهد خورد !

موفق باشید .

• 1123mahyar

آفلاین
    عضو
    ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۶

با سلام قالب اوادا اخرین نسخه کاملا فارسی با دموی فارسی رو میخواستم اگه کسی دلره لطفا به منم بده

• khakstry

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲ مهر ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۴

سلام
    بله مشکلی نداره
    من واس سایت عسل چت از قالب رایگان استفاده کردم مشکلی هم پیش نیومد فقط از سایت های معتبر دانلود کنید

• حامد نجفی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶
    ۲۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۷

https://goo.gl/zWbamU

• hardwire

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹

دوستان سلام.
    من دو تا قالب سایت دیدم که اصلا نمی دونم ورد پرس هستند یا خیر. اولا دوستان راهنمایی کنید که از کجا بفهمم سایت وردپرس هست یا نه. ثانیا اگر نیست چطور قالبش رو میتونم بردارم. steelbolt

• دیجی پدیا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰

hardwire گفت:
    دوستان سلام.
    من دو تا قالب سایت دیدم که اصلا نمی دونم ورد پرس هستند یا خیر. اولا دوستان راهنمایی کنید که از کجا بفهمم سایت وردپرس هست یا نه. ثانیا اگر نیست چطور قالبش رو میتونم بردارم. steelbolt

باسلام ، راحت ترین و سریع ترین کار برای اینکه بدانید یک سایت با وردپرس است یا خیر این است که سایت را در مرورگرتان باز کنید و با راست کلیک گزینه View page source را بزنید ؛ سپس در ابتدای صفحه که سورس های سایت نمایش داده شده اند ببینید از کلمه هایی مثل : wp-content استفاده شده و وجود دارند که در نشانی فراخوانی یا بارگیری فایل ها در سورس های سایت ببینید یا خیر !!!
    اگر مشاهده کردید /wp-content/ وجود دارد ؛ بدانید سایت وردپرسی است اما متوجه باشید که این یک راه حل راحت و سریع می باشد و راه های مختلفی دیگری هم وجود دارند .

برای الگو گیری یا الگو برداری از پوسته یا قالب یک سایت وردپرسی می بایست به سورس های وردپرس و توابع برنامه نویسی و استانداردهای لازم طراحی و برنامه نویسی وردپرس کمی آشنا باشید و پیش مقدمه ای از آن را بدانید ؛ زیرا نام فایل ها و توابع برنامه نویسی یکسری پیش فرض های CMS وردپرس می باشند .

• mohseny

آفلاین
    عضو
    ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹

سلام به نظرم قالب رایگان وردپرس اصلا استفاده نکنید من اوایل زیاد قالب رایگان وردپرس نصب می کردم که امکان نداشت مشکل نداشته باشند یکی نصب می کردم قالبش نصفه بود یکی نصب می کردم فایلش مخرب بود و ... یک هزینه بکنید و یک قالب استاندارد بخرید من خودم قالبمو از این سایت خریدم که تا 70 درصد تخفیف میده
    http://themeshop.4kia.ir/

درباره‌ی این موضوع