انجمن

تغییر برخی کلمات در ووکامرس  (۳ نوشته)

• alimirh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۵

سلام . روزتون بخیر . راستش من چندتا قسمت از سایتمو میخوام عوض کنم اما هرچقدر توی فایل های قالب جست و جو میکنم به نتیجه ای نمیرسم . یک کلمه پیش فرض در فروشگاه ووکامرس (قسمت فیلتر نمایش مثلا بر اساس امتیاز یا بازدید ) (کلمه پیشفرض درست نوشته نشده)
    و یک این ک ارور انگلیسی هنگام ثبت سفارش ک میخوام فارسی کنم
    ادرس : salemito.ir

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۰۳:۳۳

alimirh گفت:
    سلام . روزتون بخیر . راستش من چندتا قسمت از سایتمو میخوام عوض کنم اما هرچقدر توی فایل های قالب جست و جو میکنم به نتیجه ای نمیرسم . یک کلمه پیش فرض در فروشگاه ووکامرس (قسمت فیلتر نمایش مثلا بر اساس امتیاز یا بازدید ) (کلمه پیشفرض درست نوشته نشده)
    و یک این ک ارور انگلیسی هنگام ثبت سفارش ک میخوام فارسی کنم
    ادرس : salemito.ir

درود .
    بسته ووکامرس فارسی را روی وردپرس خود نصب کرده اید ؟
    ابتدا نرم افزار NotePad++ را دانلود کنید .
    سپس همانند تصویر زیر :
    http://s8.picofile.com/file/8333299292/Search_Notepad_.png
    کلیدهای CTRL + H را فشار دهید و در تب Find in Files ، در بخش Find what کلمه مد نظر خود را وارد و در بخش Directory مسیر فولدر قالب را مشخص و روی گزینه Find All کلیک کنید .
    پس از اتمام جستجو ، مشخص میشود متن مد نظر شما دقیقا در کدام فایل و لاین قرار دارد .
    نرم افزار رایگان و کم حجم Notepad++ را با جستجو در گوگل میتوانید دانلود کنید .

موفق باشید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mammadkoma
  • tondar202020

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    ۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵

دوست عزیز برای تغییر ترجمه کلمات ووکامرس باید در ووکامرس فارسی از حلقه های ترجمه استفاده کنی ، خیلی راحته ، عین آب خوردن میتونی کلمات رو وارد کنی و ترجمه جدید رو هم وارد کنی. سایت خود من در زمینه تعمیر کولر گازی هست این مشکل رو داشتم باهاش که اینجوری اوکی شد.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Araz

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.