انجمن

انتخاب چند قالب برای هر شاخه سایت وردپرسی  (۲ نوشته)

• Mohamad26

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸۵
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۳ شهریور ۱۳۹۷ - ۲۲:۳۱

سلام دوستان

خسته نباشید

در این مورد تعدادی مطلب داخل سایت بود که همرو مطالعه و تست کردم و جواب درستی نگرفتم.

خواهشن توجه کنید منظور من این نیست یک صفحه رو با یک قالب دیگه اجرا کنم چون در اون حالت با افزونه jonradio multiple themes به راحتی میشه اینکارو کرد. مشکلی که هست فقط قالب یک صفحرو عوض میکنه و من نیاز دارم قالب یک شاخه از سایت رو تغییر بدم

مثلا اینطوری که تمام قسمت های سایت با قالب اصلی باز بشه و شاخه ی site.com/shop با یک قالب جدا و فروشگاهی باز بشه و به همین روال پستهای زیر دستش هم با همین قالب فروشگاهی باز بشن.

دلیل اینکه نمیخوام دوتا وردپرس نصب کنم اینه که میخوام کاربرهای هر دو قسمت سایت کاملا باهم مچ باشن. یعنی توی هر کدوم لوگین یا عضو میشن در هر دو سایت عضو باشن و به راحتی توی قسمتهای مختلف سایت گشت بزنن.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۶ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۲

Mohamad26 گفت:
    سلام دوستان

خسته نباشید

در این مورد تعدادی مطلب داخل سایت بود که همرو مطالعه و تست کردم و جواب درستی نگرفتم.

خواهشن توجه کنید منظور من این نیست یک صفحه رو با یک قالب دیگه اجرا کنم چون در اون حالت با افزونه jonradio multiple themes به راحتی میشه اینکارو کرد. مشکلی که هست فقط قالب یک صفحرو عوض میکنه و من نیاز دارم قالب یک شاخه از سایت رو تغییر بدم

مثلا اینطوری که تمام قسمت های سایت با قالب اصلی باز بشه و شاخه ی site.com/shop با یک قالب جدا و فروشگاهی باز بشه و به همین روال پستهای زیر دستش هم با همین قالب فروشگاهی باز بشن.

دلیل اینکه نمیخوام دوتا وردپرس نصب کنم اینه که میخوام کاربرهای هر دو قسمت سایت کاملا باهم مچ باشن. یعنی توی هر کدوم لوگین یا عضو میشن در هر دو سایت عضو باشن و به راحتی توی قسمتهای مختلف سایت گشت بزنن.
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

درود .
    زمانی که شما از پست تایپ جدید مانند فروشگاه های ووکامرس یا Easy Digital Downloads استفاده می کنید ، قادر به ایجاد صفحات سفارشی هستید .

archive-{post_type}.php
    single-{post_type}.php

بجای {post_type} نام پست تایپ مد نظر قرار می گیرد .
    مستندات در سایت Wordpress.org:
    https://codex.wordpress.org/Post_Type_Templates

موفق باشید .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.