انجمن

خطای MySQL در خروجی گرفتن از دیتابیس  (۳ نوشته)

• mpooladi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۸

با سلام
    من دارم هاستم رو عوض میکنم.در هاست جدید ک دایرکت ادمین هست وقتی دیتابیس ک اکسپورت گرفتم از هاست قدیمی رو اینپرت میکنم روی این هاست جید روی یکی از تیبل ها خطا میگیره.
    این خطا به خاطر پایینتر بودن ورژن سرور جدید نسبت ب قدیمی هست.ب سرویس دهنده گفتم که ورژن هاست جدید رو بالا بیاره ک گفت چون هاست اشتراکیه نمیشه.
    این ارور من هست:

Error
    SQL query:

ALTER TABLE <code>wp_posts</code> ADD FULLTEXT KEY <code>crp_related</code> (<code>post_title</code>,<code>post_content</code>);
    MySQL said: Documentation

#1214 - The used table type doesn't support FULLTEXT indexes

و این ارور مربوط به این قسمت میشه

-- Indexes for table <code>wp_posts</code>

--

ALTER TABLE <code>wp_posts</code>

ADD PRIMARY KEY (<code>ID</code>),

ADD KEY <code>type_status_date</code> (<code>post_type</code>,<code>post_status</code>,<code>post_date</code>,<code>ID</code>),

ADD KEY <code>post_parent</code> (<code>post_parent</code>),

ADD KEY <code>post_author</code> (<code>post_author</code>),

ADD KEY <code>post_name</code> (<code>post_name</code>(191));

ALTER TABLE <code>wp_posts</code> ADD FULLTEXT KEY <code>crp_related</code> (<code>post_title</code>,<code>post_content</code>);

ALTER TABLE <code>wp_posts</code> ADD FULLTEXT KEY <code>crp_related_title</code> (<code>post_title</code>);

ALTER TABLE <code>wp_posts</code> ADD FULLTEXT KEY <code>crp_related_content</code> (<code>post_content</code>);
    توی نت زیاد سرچ کردم ولی چیز زیادی متوجه نشدم چون خیلی برنامه نویسی متوجه نمیشم.
    فقط فهمیدم ک انجین این دو ورژن عوض شده
    ENGINE=InnoDB & In Replace With Field Enter ENGINE=MyISAM

لطفا راهنمایی کنید یا برام این برنامه رو عوض کنید طوری که ب انجین قدیمی بخوره
    بسیار متشکر

• کاربر

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷۸
    ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲

سلام
    من هم زیاد آشنایی ندارم، امتحان کنید.
    ابتدا یه بکاپ کامل از دیتابیس داشته باشید.
    phpmyadmin رو باز کنید و دیتابیس مورد نظر رو انتخاب کنید و به سربرگ SQL برید و دستور زیر را وارد و روی Go کلیک کنید:
    ALTER TABLE wp_posts ENGINE=MYISAM;

صفحه زیر رو ببینید اگر کار نکرد. گفته شده اگر کار نکرد فایل بکاپ رو باز کنید، دستی محتویاتش رو تغییر بدید و دوباره ایمپورت کنید.
    https://support.plesk.com/hc/en-us/articles/115003642034-Migration-failed-The-used-table-type-doesn-t-support-FULLTEXT-indexes

اگر دستی خواستید تغییر بدید، می‌تونید فقط انجین جدول posts رو تغییر بدید، اگر کار نکرد، با برنامه‌ای مثل notepad++ کلید ctrl+h بگیرید و تمام مقادیر ENGINE=InnoDB رو به ENGINE=MYISAM تغییر بدید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mpooladi
  • ana849545

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۲

امام صادق (ع)فرمود:

ای مفضل در نعمتهایی که خداوند به انسان ارزانی داشته است بیندیش ...از جمله این نعمتها نویسندگی است که اخبار گذشتگان را به باز ماندگان و از بازماندگان به آیندگان می رساند .به سبب آن است که دانشها و آداب و جزآنها در کتابها جاویدان می ماند.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    mpooladi

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.