انجمن

خطا بعد از نصب وردپرس  (۲ نوشته)

• haaami

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱

با سلام
    من بعد از ریختن وردپرس روی هاست با این مشکل مواجه میشم

Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0

Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required 'C:\wamp64\www\Behvila/wordfence-waf.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0

چند بار پاک کردم و مجددا نصب کردم باز همینجور میشه هیچ چیز اضافی روی هاست نیست فقط وردپرس
    چکار باید بکنم و علت چیه ؟

• kamalireal

آفلاین
    استاد
    تعداد نوشته‌ها: ۲۵۶
    # نوشته شده: ۵ سال پیش
    ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۴

haaami گفت:
    با سلام
    من بعد از ریختن وردپرس روی هاست با این مشکل مواجه میشم

Fatal error: Unknown: Failed opening required 'C:\wamp64\www\Behvila/wordfence-waf.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0

چند بار پاک کردم و مجددا نصب کردم باز همینجور میشه هیچ چیز اضافی روی هاست نیست فقط وردپرس
    چکار باید بکنم و علت چیه ؟

درود .
    وردپرس خام که نصب نمی کنید ؟
    فایلی با نام wordfence-waf.php فراخوانی می شود که بطور کلی این فایل روی سیستمتان (در مسیر) وجود ندارد .
    احتمالا خط فراخوانی درون فایل هایی مثل wp-config ، فانکشن یا ... قرار گرفته که آن را باز کنید و (خط فراخوانی فایل) wordfence-waf.php رو حذف کنید .

موفق باشید .

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    haaami

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها