انجمن

سوال درباره لینک دادن منوها  (۲ نوشته)

• danesh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۵

با سلام و خسته نباشید
    من در مورد لینک دادن منوها در وردپرس سوال داشتم مثلا وقتی سایت ما صفحه استاتیک است ومنوو زیر منوها را ساختیم مثل صفحه اصلی ،گالری،تماس با ما و غیره همراه با زیر منوهاشون
    در سایت استاتیک برای لینک دادن این منوها و زیر منوها، یک صفحاتی میساختیم با نام این منوها یا اسامی دیگر و این منوها را لینک میدادیم که هر وقت رو هر منوی کلیک کردیم صفحه مربوط به آن منو بازشود
    در وردپرس من منوها و زیر منوها فهرستها را میسازم ولی بلد نیستم برای اینها لینک بدهم چطور می توانم اینکار را انجام دهم؟چطور باید صفحات اینها را باید ساخت و لینک داد؟
    برای یادگیری این قسمت وردپرس چه مبحثی را باد سرچ کنم؟اگر آموزشی دراین باره هم هست لطفا معرفی کنید
    لطفا راهنمایی کنید با تشکر

• روکش

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۲ آذر ۱۳۹۲ - ۱۷:۱۱

برای ساخت صفحات که باید به بخش برگه ها برید و برگه های جدید را ایجاد و منتشر کنید بعد هم از طریق فهرست های وردپرس لینک این صفحات را داخل قالب قرار بدید. البته به شکل استاتیک هم همچنان می تونید منو را ایجاد کنید ولی استفاده از فهرست های وردپرس کار را برای شما خیلی راحتر می کنه. به شما پیشنهاد می کنم آموزش ساخت منو کشویی وردپرس سایت روکش را مطالعه کنید تا با نحوه ایجاد منو در وردپرس بیشتر آشنا بشید.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها