انجمن

تحریم کاربران  (۵ نوشته)

• kits

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۵
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۶:۵۶

با سلام خدمت دوستان
    به دنبال افزونه ای میگردم که به وسیله اون بتونم آیپ ی های کشور خاصی را تحریم کنم چند افزونه ای هم پیدا کردم ورنج آیپی های کاربران ایرانی هم دارم
    اما یه سوال داشتم
    اگر در تنظیمات افزونه بزنم که فقط کاربران ایرانی بتوانند از سایت بازدید داشته باشند سوالم اینه که روبوت های موتور جستجو میتوانند از سایت من بازدید داشته باشندو مطالب به داخل موتور های جستجو ایندکس بشه

• سزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷۸
    ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۸:۴۹

سلام دوست خوبم.

:(( من این سوال رو قبلا از یکی پرسیده بودم اون میگفت صفحاتی که قبلا ایندکس شده بودن مشکلی ندارن اما بعد از این کار برای ربات های سایت ها یکم مشکل بوجود میاره ... :O

میشه پلاگین ها رو معرفی بکنید تا تستشون بکنیم . ;-]

• kits

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۲۵
    ۹ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۰۱:۴۵

سلام
    در کل من با 2 نمونه از این سری افزونه کار کردم که ظاهرا به هم شبیه هستند اما در عملکرد 180 درجه با هم فرق دارند.
    افزونه اولی که wp-ban نامش هست میتونید به آن یه سری ای پی هایی بدی که این ایپی ها بعد از وارد شدن در لیست و ذخیره تنظیمات دیگر افراد که آی پی ان ها مشمول آی پی های لیست باشه قادر به دیدن از سایت نیستندو یک صفحه خاص و پیغام خاص که قابل تغییر هست براشون نمایش داده میشه اما اگر خواسته باشیم مثلا فقط کاربران ایران بتوانند از سایت بازدید کنند باید آی پی کلیه کشور های دیگر را وراد کنیم که این کار واقعا عملی نیست و خیلی خیلی مشکل هست :-(

اما افزونه دیگر که نام اون Restrict Login By IP هست در صورتی که یه سری ای پی را در قسمت مورد نظر وارد کنی فقط اون آی پی ها قادر به دیدن سایت هستند و برای این که مثلا سایت فقط برای ایرانیان باز بشه گزینه مناسبی هست

اما تنها مشکل در روبات های موتور جستجو هست اگر این ربات ها آی پی خاصی داشته باشند که بشه در این افزونه تعیین کرد خوب میشه براحتی استفاده کرد ومطالب هم در گوگل ایندکس بشوند اما اینم بگم
    مثلا میشه تعیین کرد اگر از طرف یه سایتی مانند گوگل به سایت ما بیایند بتونند سایت را ببیند که در عمل کار تحریم بی معنی میشه چون افراد کشور های دیگر اگر از طرق گوگل به سایت ما بیایند میتونند مطالب را ببینند

• دانلود تلگرام

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴۶۲
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۰۱:۴۱

دوست عزيز گوگل خودش n تا سرور داره
    بايد تك تك آي پي ها رو در بياريد
    و از آنجا كه گوگل در هر كشوري سرور داره اين كار بسي دشوار ميشه

حالا واسه چي مي خواي آي پي تحريم كني ؟

• سزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷۸
    ۱۰ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۰۷:۴۰

سلام دوست من ... :D
    همه دنبال اینن که تعداد کاربرا و خوانندگان مطالبشون زیاد بشه اونوقت شما میخوان این حق زیبا رو ازشون بگیرین ...! ;-]

خوش باشین. @},- ~O)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها