انجمن

راهنمایی برای حل مشکل ارور  (۴ نوشته)

• erfan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۳ آذر ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۳

سلام دوستان.
    چند روز پیش وقتی خواستم سایتم رو بالا بیارم،این ارور اومد رو صفحه.امروز دوباره این ارور رو دریافت کردم.البته با آپلود دوباره ی فایل function این مشکل رو حل کردم،ولی میخواستم بدونم این مشکل از کجا ریشه داره که کلا برطرف بشه؟

Warning: require(/home/surendow/public_html/wp-includes [function.require]: failed to open stream: No such file or directory in /home/surendow/public_html/wp-settings.php on line 65

Fatal error: require() [function.require]: Failed opening required '/home/surendow/public_html/wp-includes/functions.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php')in /home/surendow/public_html/wp-settings.php on line 65
  • erfan

آفلاین
    عضو
    ۲۴ آذر ۱۳۹۲ - ۱۴:۰۶

دوستان کسی نیست کمکی بکنه؟

• طراحی قالب وردپرس

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۸
    ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۴

خط 65 فایلهایی که ادرس شون رو داده رو بررسی کنید . فکر میکنم مشکل از قالبتون هست .

• erfan

آفلاین
    عضو
    ۲۵ آذر ۱۳۹۲ - ۱۴:۱۳

سلام عزیز.فایلی رو که میگه خط 65 رو باید بررسی کرد رو قبلا هم دیدم.فایل wp-settings.php خود وردپرس هست.همچنین فایل functions.php خود وردپرس هست که در اون خط ذکر شده.هربار که سایت ارور میده(3 بار تا حالا!)
    من مجبور میشم این فایل functions.php رو دوباره آپلود کنم در هاست.نمیدونم چرا خود به خود پاک میشه!!
    خواهشا راهنمایی کنید!

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.