انجمن

مشکل در اضافه کردن موضوعات در فهرست بالای سایت  (۱۱ نوشته)

• PersiaGraph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۱

با سلام و عرض خسته نباشید.
    من توی انتخاب موضوعات توی فهرست بالای سایتم مشکل دارم
    بصورتی که فقط یه تعدادی می تونم موضوع در فهرست اضافه کنم و به یه حدی که می رسه موضوع رو به فهرست اضافه می کنم و ذخیره که میکنم موضوعات ه جدید اضافه نمی شن و به همون حالت اول برمیگردن انگار که یه تعداد پیشفرش برای موضوعات در فهرست تنظیم شده...

من باره اولم نیست که فهرست درست می کنم همه مراحل هم درست رفتم منتاها فقط تا یه تعداد موضوع در فهرست ساپورت میشه... 4 بار هم فهرست از اول درست کردم و نشد و یه بارم وردپرس از اول نصب کردم بازم نشد...

کــــمــــک کنـــیــــد!

• mehdytux

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۲

دوست عزیز منظورتون از برگشت حالت فهرست به حالت اول چیه. یعنی میگین که تنظیمات شما ذخیره نمیشن. برای اینکه بتونم شمارو کمک کنم لطفا بیشتر توضیح بدین.

• PersiaGraph

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۹

mehdytux گفت:
    دوست عزیز منظورتون از برگشت حالت فهرست به حالت اول چیه. یعنی میگین که تنظیمات شما ذخیره نمیشن. برای اینکه بتونم شمارو کمک کنم لطفا بیشتر توضیح بدین.

ببینید من الان حدوداً 84 تا موضوع توی یک فهرست ایجاد کردم.
    وقتی میخوام بازم موضوع اضافه کنم مثلاً 10 تا دیگه روی ذخیره که کلیک می کنم به همون مقدار 84 تا موضوع بر میگرده و موضوعاتی که جدید اضافه کردم ذخیره نمیشن. اینکارو چندین بار روی چندین فهرست انجام دادم همینطور یه بار کلاً وردپرس و پاک کردم و این کار رو تکرار کردم ولی مشکلم حل نشده.

• mehdytux

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۳۵

خوب دوست عزیز این برمیگرده به یکی از قابلیت وردپرس که تا یک تعداد خاص موضوع برای یک فهرست رو در نظر میگیره . ولی مشکلی نیست با استفاده از api مروبط به فهرست در وردپرس میشه این رفتار وردپرس رو تغییر داد. براتون یه نگاهی به مستندات وردپرس میندازم .

• PersiaGraph

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۴۹

mehdytux گفت:
    خوب دوست عزیز این برمیگرده به یکی از قابلیت وردپرس که تا یک تعداد خاص موضوع برای یک فهرست رو در نظر میگیره . ولی مشکلی نیست با استفاده از api مروبط به فهرست در وردپرس میشه این رفتار وردپرس رو تغییر داد. براتون یه نگاهی به مستندات وردپرس میندازم .

ممنون می شم اگه کمکم کنید... فکنم با تغییر یه فایل وردپرس بشه این مشکل رو حل کرد...

• mehdytux

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۳

به این آدرس برید اگه با راهکار ارائه شده مشکلتون حل نشد و یا اصلا متوجه منظورش نشدین بگید تا اون وقت خودم آستینا رو بالا بزنم و یه راه آسون برای انجام این کار بسازم

• PersiaGraph

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۰:۵۶

mehdytux گفت:
    به این آدرس برید اگه با راهکار ارائه شده مشکلتون حل نشد و یا اصلا متوجه منظورش نشدین بگید تا اون وقت خودم آستینا رو بالا بزنم و یه راه آسون برای انجام این کار بسازم

کدوم آدرس؟

• mehdytux

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۰

ببخشید : http://sevenspark.com/wordpress/menu-item-limit

• PersiaGraph

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۲

mehdytux گفت:
    ببخشید : http://sevenspark.com/wordpress/menu-item-limit

آدرس نمایش داده نمی شه؟؟
    دوست عزیز من به یک تاپیک مشابه تاپیک خودم سر زده بودم و دیدم که یکی لینک از انجمن وردپرس . او آر جی که تقریباً مشکلشون مثه من بود داشتن ولی چیزی دستگیرم نشد...

• PersiaGraph

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۳

والا چیزی دستگیرم نشد! شما نمیتونید بهم بگین چیکار کنم؟

• mehdytux

آفلاین
    عضو
    ۲۷ آذر ۱۳۹۲ - ۲۱:۰۳

دوست عزیز این دوستان میگن که این مشکل بر میگرده به تعداد متغیر هایی که php در یک پردازش پشتیبانی میکنه و تنها راح حل آن در حال حاضر تغییر این محدودیت هستش که برای آن چند روش که همگی نباز مند تغییر متغیرهای محیطی php هستش. شما فایل php.inii رو در سرور خود پیدا کرده و دو مقدار زیر در آن یافته و تغییر دهید و اگر وجود نداشتند آنها را به انتهای فایل اضافه کنید.

suhosin.post.max_vars = 3000
    suhosin.request.max_vars = 3000

اگر با انجام این کار مشکل داشتید بگید تا براتون انجام بدم.
    البته کاربرانی نیز بودن که اظهار کردن این کار مشکلشون رو بر طرف نکرده.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.