انجمن

سوال : نمایش یه عکس به جای HOME PAGE و ورود بعد از کلیک روی عک  (۲ نوشته)

• bazigoosh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱ دی ۱۳۹۲ - ۲۰:۴۹

سلام بچه ها
    من نه تنها این سایت رو بلکه توی گوگل هم یه عالمه چک کردم اما راهی پیدا نکردم اگه میشه یکی لطفا اموزش بده بهم !
    میخوام وقتی ادرس سایت رو میزنم یه عکس نمایش بده که با کلیک روی عکس وارد سایت شه

خیلی جاها زده بود که یه فایل ایندکس بسازیم و بعد یه پیج با قالب اون سایت بسازیم و هوم پیج رو از قسمت خواندن روی اون صفحه تنظیم کنیم ! اینکارو میکنم پیج اول میشه عکس درسته ! اما مشکلی که به وجود میاد اینه که وقتی روش کلیک میکنم دوباره وارد همین عکس میشه ! درواقع یعنی ایندکس من تبدیل شده به این عکسه نه اینکه این عکس بشه یه ایندکس جدا

یه جا دیگه نوشته بود کل پوشه وردپرس رو بریز داخل یه فولدر و ایندکس جدید رو توی روت بذار اینکارو کردم بازم عکس رو نشون میداد اما وقتی به ادرسی که بهش دادم میرفت مثلا http://WWW.test.com/wordpress/ بع جای اینکه ایندکس رو بالا بیاره ارور 404 میداد روی قالب اصلیم ! و اونجا هم روی هر صفحه ای مثلا تماس با ما کلیک میکردم ادرسش همون test.com/contact مونده بود و واسه همین ارور میداد ! البته با اضافه کردن دستی هم که تبدیلش کردم به test.com/wordpress/contact بازم ارور میده در واقعا اینجوری کلا کار نمیکنه

پس با این اوصاف من چجوری این کارو انجام بدم ؟؟ خیلی گشتم نشد لطفا یکی کمکم کنه

نکته : اکه به هیچ وجه راه نداره همین که اون عکس بالای سایتم هم نمایش داده بشه به عنوان هدر خوبه ! البته خودم اینکار کردم اما مشکلی که به وجود میاد اینه که عکس میاد روی عکسی که زیر منوهای سایتمهست و منو ها میاد پایین یعنی زیرش دیگه عکس نیست و ظاهر به هم میخوره اینجوری !! روش اول اگه بشه عالیه خیلی باکلاس تره

• روکش

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۳
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۸ دی ۱۳۹۲ - ۰۱:۰۵

یک راه دیگه هم دارید یک بخش درست کنید با position فیکس اندازش را هم بکنید به اندازه کل صفحه نمایش بعد هر چیزی که می خواهید را داخلش بگذارید بعد با استفاده از جی کوئری یک دکمه بسازید که با زدن اون دکمه این بخش حذف بشه و کل سایت دیده بشه.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.