انجمن

چرا تیم وردپرس فارسی با کسی همکاری نمیکنه؟ سایت های دیگ  (۷ نوشته)

• zeo

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۰

چرا تیم وردپرس با کسی همکاری نمیکنه؟ وردپرس فارسی 3.8 اومد.! البته از سایت های دیگه ؟

mrwordpress.ir/wp-content/uploads/wordpress3.8-fa.zip

خوب بزارید دوستان با سایت همکاری کنن تو فارسی سازی تا زودتر فارسی سازی انجام بشه !!!!!!

خیلی دارید ضعیف عمل میکنید اقای گناهکار

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • veteran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۶

zeo گفت:
    چرا تیم وردپرس با کسی همکاری نمیکنه؟ وردپرس فارسی 3.8 اومد.! البته از سایت های دیگه ؟

خوب بزارید دوستان با سایت همکاری کنن تو فارسی سازی تا زودتر فارسی سازی انجام بشه !!!!!!

دوست خوب و محترم،

پروژه وردپرس کاملا باز و در دسترس هست و از آدرس زیر هم میتونید در فارسی سازی اون شریک باشید(کسی مانع نیست) :
    http://t.co/UIgoiTCz2l
    و یا
    http://translate.wordpress.org/projects/wp/dev/admin/fa/default?filtersstatus=untranslated&sortby=priority&sorthow=desc

• mehdytux

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    ۳ دی ۱۳۹۲ - ۰۴:۵۱

من این حرف این دوست عزیز رو قبول دارم. پروژه وردپرس فارسی نیاز به تعامل بیشتری با جامعه وردپرس داره. پیشرفت کند پروژه کاملا محسوس هستش. خوب این می تونه دلایل زیادی داشته باشه.
    ولی به نظرم به دلیل اینکه کاربرانی که به این پروژه به هر شکلی کمک می کنن ، کم هستن. یعنی کمبود نیروی انسانی کاملا محسوس هستش. از تمامی دوستان تقاضا دارم تیم وردپرس رو یاری کنن. کمک شما به هر شکلی که باشه ارزشمند هستش و مهم. حتی جواب ساده یک سوال ساده یک کاربر تازه کار در انجمن کمک بزرگی هستش. یک نوشته آموزنده و کارا در بخش مستندات. حتی یک تبلیغ ساده مثل لوگو کوچک وردپرس در وبلاگ و یا وب سایت شما. وردپرس متعلق به همه ماست. برای بخش زیادی از ما موجب درامدزایی هستش یعنی از طریق وردپرس نون می خوریم. پس دوستان این لطف وردپرس رو جبران کنید . لااقل با پشتیبانی مالی از پروژه. هر چند که کم هم باشه ولی ارزشمند هست. به خاطر داشته باشید این یک پروژه داوطلبانه هستش و کسی به خاطر استفاده از سایت وردپرس فارسی از شما درخواست پول و کمک نمی کنه. این خود شما هستین که اگه می خواهید پروژه جلو بره و رشد کنه باید وارد عمل بشین.
    کمک به ترجمه وردپرس
    کمک به ترجمه افزونه های کاربردی وردپرس
    کمک به ترجمه و اماده سازی قالب های وردپرس
    نوشتن مطلب در مورد وردپرس ، افزونه ها ، قالب ها
    تکمیل بخش مستندات وردپرس
    شرکت در گفتگوهای انجمن
    تبلیغ وردپرس به شکلی که برای شما ممکن است
    حمایت مالی از پروژه
    و ........... پیشنهاد کلامی وردپرس به دوستان.
    در همینجا لازم می دونم از دوستان و همکاران خودم در تیم وردپرس به خاطر تلاش چندین ساله ایشان در زمینه گسترش فرهنگ متن باز و کمک به جامعه فارسی زبان کمال تشکر و قدردانی داشته و برایشان آرزوی موفقیت روز افزون را دارم.
    تیم وردپرس فارسی متشکریم
    موفق باشید

• zeo

آفلاین
    عضو
    ۶ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۱

با سلام . من هم از تیم وردپرس کمال تشکر را دارم .اگه فارسی سازی به ترجمه http://translate.wordpress.org/projects/wp/dev/admin/fa/default?filtersstatus=untranslated&sortby=priority&sorthow=desc
    این باشه تمام فارسی شده الان که ولی هنوز نسخه فارسی انتشار داده نشده . قبلا خیلی زود نسخه فارسی انتشار داده میشد ولی جدیدا یه مدته خیلی طول میکشه . و دارن خیلی ضعیف عمل میکنن

ما از مدیران سایت تشکر میکنیم از تمام زحماتشون ولی دوست داریم بهتر عمل کنند اینو به عنوان یه طرفدار وردپرسی میگم.......
    با تشکر

• eby01

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۸ دی ۱۳۹۲ - ۱۴:۳۵

zeo گفت:

الان تبلیغات کردید با این لینکتون؟
    دوست عزیز من تا وردپرس فارسی ، فارسی منتشر نکنه از هیچ وردپرسی استفاده نمیکنم از کجا بدونیم بسته ای که میدید شل یا اسکریپت مخرب توش نیست.

• zeo

آفلاین
    عضو
    ۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۴

eby01 گفت:

الان تبلیغات کردید با این لینکتون؟
    دوست عزیز من تا وردپرس فارسی ، فارسی منتشر نکنه از هیچ وردپرسی استفاده نمیکنم از کجا بدونیم بسته ای که میدید شل یا اسکریپت مخرب توش نیست.

دوست عزیز این لینک وردپرس فارسی که گذاشتم مال سایت من نیست . من نصب کردم یه ایراد هایی هم داشت من توصیه میکنم استفاده نکن . در مورد فارسی سازی یه پلاگینی تو مخزن خود وردپرس انگلیسی هست که کلا وردپرس 3.8 رو فارسی میکنه و شل یا اسکریپت مخرب توش نیست.
    من خواستم نشون بدم که وردپرس فارسی داره ضعیف عمل میکنه وگرنه یه فارسی سازی انقدر طول نمیکشه.
    اگه تیم وردپرس فارسی دعوت همکاری بده و این دوستانی که در گوشه کنار وب دارن خودشون فارسی میکنن بیان با هم یه جمع بشن میتونن یه تیم قوی بسازن ...... ولی متاسفانه هر دفعه این سایت داره دیرتر از همیشه فارسی سازی رو انجام میده

• memote

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۷:۳۱

الآن دقیقاً مشکل تأخیر انتشار نسخهٔ جدید چیه؟ چه کاری مونده که باید انجام بشه؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.