انجمن

تغییرات لازم در انتقال محتویات به پوشه بالاتر  (۵ نوشته)

• fazel7

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۸ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۵۱

با سلام
    بنده قصد دارم روی دامنه اصلی صفحه اختصاصی که خودم ساختم بذارم که محتویاتش هست "سایت در دست ساخت می باشد". حال میخوام وردپرسم رو توی یه زیرپوشه مثل mydomain/wp نصب کرده و اونجا شروع به کار کنم. سوالنم اینه که در نهایت که سایت به یه جایی رسید و خواستم محتویات رو به همون روت اصلی mydomain انتقال بدم چه تغییراتی لازم هست که اعمال کنم؟
    اصلا این کار شدنیه؟
    با تشکر از دوستان

• erfan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    ۱۹ دی ۱۳۹۲ - ۱۳:۳۷

خوب تمامی ادرس دهی ها تغییر باید پیدا کنن به این آدرس...البته بعضی قسمت ها پیش فرض درست هستن!

اگر می‌خواهید وردپرس را در یک پوشه نصب کنید (مثل http://example.com/blog)٬ باید نام پوشه wordpress که پرونده‌ها در قرار دارند را به نام پوشه‌ی موردنظر خود، تغییر دهید (در مثال بالا ما باید نام پوشه wordpress را به blog تغییر دهیم)؛‌ سپس پوشه‌ی موردنظر را به میزبان خود منتقل کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    fazel7
  • fazel7

آفلاین
    عضو
    ۲۱ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۲۶

ضمن تشکر از پاسخگویی جنابعالی
    ظاهرا یه جایی دیدم گفته بود فقط با تغییر آدرس در قسمت تنظیمات>تنظیمات همگانی>نشانی وردپرس(url) میشه این کار رو انجام داد. شما تایید می کنید این حرف رو؟

• erfan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۲
    ۲۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۳۵

سلام.اول یک بک آپ بگیرید که خیالتون راحت باشه برای انجام این کار!
    بعد پوشه ای رو که میخواین رو بسازید و آدرسش رو در همون کادر موجود در تنظیمات(دومین کادر که برای ایجاد شاخه ی جداست) وارد کنید و فایل های وردپرس رو به آدرسی که داده بودین منتقل کنید.بعد باید بدون مشکل باز بشه سایتتون!
    البته یه چندتا تغییر هست که باید انجام بدین...میتونید از اینجا ببینید!شرمنده وقت داشتم خودم مینوشتم براتون!

• fazel7

آفلاین
    عضو
    ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۱۴

erfan226 گفت:
    سلام.اول یک بک آپ بگیرید که خیالتون راحت باشه برای انجام این کار!
    بعد پوشه ای رو که میخواین رو بسازید و آدرسش رو در همون کادر موجود در تنظیمات(دومین کادر که برای ایجاد شاخه ی جداست) وارد کنید و فایل های وردپرس رو به آدرسی که داده بودین منتقل کنید.بعد باید بدون مشکل باز بشه سایتتون!
    البته یه چندتا تغییر هست که باید انجام بدین...میتونید از اینجا ببینید!شرمنده وقت داشتم خودم مینوشتم براتون!

پسر دشمنت شرمنده!
    همین که لطف کردی راهنمایی کردی ممنونتم. صفحه ای که دادی کامل توضیح داده موارد رو.
    ارادتمندیم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    erfan

درباره‌ی این موضوع