انجمن

کمک(گیر کردم)  (۷ نوشته)

• mohsenaa

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۰۱:۱۶

سلام
    آقا من یه مشکل دارم .... وردپرس من 3.8 هست. بابا این هروقت می خوام نوشته بذارم... جایی که باید نوشته اضافه کنم رو به شکل کُد کذاشته... یعنی حالت دیداری نداره و حالت متن داره.... کمک کنید

• parsian1361

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۲۲
    ۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۰۸

افزونه tinymce advance رو نصب کنید

• fatehan

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    ۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۵

سلام
    مهندس دست شما درد نكنه كه پسوند رو حذف كردي ولي متاسفانه وارد پيشخوان و مديريت پنل نميشه لطفا بمن ايميل بزني چگونه وارد شوم. و همچنين چرا قالب سايت يجوري شده است آنرا ميتوني تنظيمش كني با تشكر از شما
    e.awqafm.ir

• fatehan

آفلاین
    عضو
    ۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۴

سلام
    خسته نباشي مهندس دست شما درد نكنه اين سايت رو رند و نرمال كردي ولي متاسفانه قالبش بهم ريخته وهمچنين نميتوانم وارد مديريت پنل ورد پرس سايتم بشم تا اطلاعات رو وارد سايتم كنم با توجه به اينكه اين سايت مربوط به اداره اوقاف ميباشد از شما خواهشمندم كه اين را زود به پ1ايان برسان با تشكر ازشما .
    e.awqafm.ir

fatehan گفت:
    سلام
    مهندس دست شما درد نكنه كه پسوند رو حذف كردي ولي متاسفانه وارد پيشخوان و مديريت پنل نميشه لطفا بمن ايميل بزني چگونه وارد شوم. و همچنين چرا قالب سايت يجوري شده است آنرا ميتوني تنظيمش كني با تشكر از شما
    e.awqafm.ir

• fatehan

آفلاین
    عضو
    ۲۰ دی ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۵

سلام
    خسته نباشي مهندس دست شما درد نكنه اين سايت رو رند و نرمال كردي ولي متاسفانه قالبش بهم ريخته وهمچنين نميتوانم وارد مديريت پنل ورد پرس سايتم بشم تا اطلاعات رو وارد سايتم كنم با توجه به اينكه اين سايت مربوط به اداره اوقاف ميباشد از شما خواهشمندم كه اين را زود به پ1ايان برسان با تشكر ازشما .
    e.awqafm.ir
    لطف كني نتيجه رو ايميل بزني fatehank2@gmail.com

• fatehan

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۲

سلام
    مهندس بنده میخواستم بالای سربرگ سایتم تاریخ و ساعت ثانیه دار باشد و همچنین در قسمت خالی سربرگ سایت کنار شعار امسال آرم الله و پائینش بنام کانون نخبگان استان آذربایجانغربی با خط نستعلیق نوشته شود ولی برای این کار من بلد نیستم اگر امکان داشته باشه و منت بسرمان بگذاری شما زحمت این کار را بکشی ممنون میشوم. در ضمن مشخصات هاست رو براتون ارسال میکنم.
    http://5.39.8.20:2222
    Username : knokhbeg
    Password : kF6efg29J4
    knokhbegan.ir/wp-admin
    نام کاربری rahim
    رمز 13561356
    انتصرالله ینصرکم ویثبت اقدامکم

• kashaneh

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۳ مرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۵

fatehan گفت:
    سلام
    مهندس بنده میخواستم بالای سربرگ سایتم تاریخ و ساعت ثانیه دار باشد و همچنین در قسمت خالی سربرگ سایت کنار شعار امسال آرم الله و پائینش بنام کانون نخبگان استان آذربایجانغربی با خط نستعلیق نوشته شود ولی برای این کار من بلد نیستم اگر امکان داشته باشه و منت بسرمان بگذاری شما زحمت این کار را بکشی ممنون میشوم. در ضمن مشخصات هاست رو براتون ارسال میکنم.
    http://5.39.8.20:2222
    Username : knokhbeg
    Password : kF6efg29J4
    knokhbegan.ir/wp-admin
    نام کاربری rahim
    رمز 13561356
    انتصرالله ینصرکم ویثبت اقدامکم

دوست عزیز رمز عبور و نام کاربری رو در انجمن عمومی ارسال نکنید.
    اینطوری بدون هیچ دردسری هک میشید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Masoud

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها