انجمن

مشکل در تثبیت زیرمنوها در منوی آبشاری قالب خاص  (۴ نوشته)

• fazel7

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۱ دی ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۹

با سلام خدمت دوستان
    بنده قالب hotnews رو روی سایت نصب کردم. مشکلی که هست وقتی به منوی آبشاری زیرمنو اضافه می کنم مخاطب سایت تا با موس بیاد روی زیرمنو تا احیانا انتخابش کنه همه چی برمیگرده سر جاش! نمیدونم منظورم رو رساندم یا نه. یعنی باید خیلی سریع عمل کنه تا مکان نمای موس رو ببره روی زیرمنو و ثابت نگهش داره (یعنی توی عکس تا بیای با موس از منو بری روی زیر منو آبشار بسته میشه!). توی سایت هم میتونید ببینید. دوستان اگر راه حلی به ذهنشان میرسه لطف کنند.
    متشکرم.

• روکش

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۳
    ۲۱ دی ۱۳۹۲ - ۱۸:۱۱

سلام عزیز
    این مشکل به خاطر کد های css منو هست. اگر می تونید که خودتون کدهای css را ویرایش کنید و گرنه من توصیه می کنم طبق آموزش زیر یک منو آبشاری دوباره برای سایتتون ایجاد کنید تا چنین مشکلی را نداشته باشه.

آموزش گام به گام ساخت منو کشویی برای وردپرس

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    fazel7
  • fazel7

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۵
    ۲۲ دی ۱۳۹۲ - ۱۰:۰۳

danoj گفت:
    سلام عزیز
    این مشکل به خاطر کد های css منو هست. اگر می تونید که خودتون کدهای css را ویرایش کنید و گرنه من توصیه می کنم طبق آموزش زیر یک منو آبشاری دوباره برای سایتتون ایجاد کنید تا چنین مشکلی را نداشته باشه.

آموزش گام به گام ساخت منو کشویی برای وردپرس

ضمن تشکر از پاسخگویی؛
    بله یه کارایی در حد آماوری می تونم انجام بدم. منتها نمیدونم کدوم فایل رو باید ویرایش کنم. مثلا یه سرنخ هایی توی فایل main.css در پوشه stylesheets پیدا کردم. اگر امکان داره در این مورد راهنمایی بفرمایید.
    متشکرم

• روکش

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۱۳
    ۲۴ دی ۱۳۹۲ - ۰۱:۴۳

طبق آموزش یک منو جدید بسازید تا بهتر بتونید مدیریتش کنید.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.