انجمن

مشکل در لود سایت و وردپرس  (۵ نوشته)

• hosseinplus

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۰۱

سلام
    اول بگم چون تازه کارم ،از هاست رایگان و cpanel استفاده میکنم.
    خب،من ابتدا آخرین نسخه رو دانلود کردم و فایل زیپ رو در پوشه public_html آپلود کردم .حلا یه پوشه به اسم wordpress درون پابلیک ایجاد شد که فایل های وردپرس داخل اون هست.الان من که آدرس روئ تایپ میکنم،یه صفحه سفید میاد که نوشته index و فولدر های داخل هاستم رو نشون میده. حالا اگر به آخر آدرس سایت کلمه وردپرس رو اضافه کنم،سایت با قالبی که به صورت دستی آپلود کردم لود میشن و همچنین وردپرس هم کار میکنه.اما من میخواستم که کلمه وردپرس از آخر آدرس حذف بشه برای همین به بخش تنظیمات وردپرس رفتم و وردپرس رو از آخر ادرس حذف کردم ولی وقتی آدرس رو بدون وردپرس زدم،یاز هم مثل قبل index اومد تو صفحه.بعد از سوال کردن از انجمن های مختلف فهمیدم که باید فایل های وردپرس رو از داخل پوشه بیرون بکشم یعنی در root/public_html بریزم،تا دیگه لازم نباشه که وردپرس رو تایپ کنم اما حالا نه قالب لود میشه و نه میتونم وارد پیشخوان وردپرس بشم(یعنی با اضافه کردن wp-login.php به آخر ادرس،صفحه برای وارد کردن یوزر و پسورد میاد اما با قالبی به هم ریخته و و قتی که نام کاربری و کلمه عبورم رو میزنم،یا ارور 404 میده یا به سایتی که ازش هاست گرفتم وصل میشه خواهش میکنم راهنماییم کنید.
    اینم آدرس سایت:http://www.tabligh.vvs.ir

• مجله اینترنتی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۴
    ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۲۸

فایلهاتون باید توی خود public_html باشه نه توی پوشه wordpress

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    hosseinplus
  • hosseinplus

آفلاین
    عضو
    ۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۵۵

دوست عزیز من که عرض کردم وقتی این کارو میکنم،نه دیگه سایت لود میشه و نه دیگه وردپرس باز میشه.حالا راهی هست؟
    مرسی

• مجله اینترنتی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۴
    ۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۳:۵۴

بعد از انتقال فایل ها به public_html
    از طریق phpmyadmin دیتابیس رو ویرایش کنید و آدرس جدید رو بدید بهش.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    hosseinplus
  • hosseinplus

آفلاین
    عضو
    ۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۳۸

دوستان مشکل حل شد هم میشد از طریق phpmyadmin تغیر آدرس داد که من بلد نبودم و روش بعدی هم این بود که دیتابیس قبلی رو پاک کنید،یکی دیگه بسازید و بعد از اکسترک وردپرس،فایل های داخل پوشه وردپرس ساخته شده را از آن بیرون بیاوریم و به داخل پوشه پابلیک بریزسم،سپس با وارد کردن آدرس سایت بدون کلمه وردپرس،صفحه نصب وردپرس ظاهر میشه.مرسی

درباره‌ی این موضوع