انجمن

مشکل در فایل css  (۶ نوشته)

• saman-24

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۶:۳۶

سلام
    من توی قالبم هر چقدر تگ های h رو خواستم اضاف کنم و وقتی توی سایت های چک کننده سئو بررسی میکردم میگفتن وجود نداره این تگ ها بعدش که نگاه کردم دیدم تگ های h در فایل css مخفی شدن.پوسته ای که دارمش از قبل به صورت پیش فرص هایدن کرده بود.حالا میخوام این ها رو از حالت hidden در بیارم اگه ممکنه یکی این فایل css رو برام درست کنه میخوام بدون اینکه مشکلی پیش بیاد این تگ ها حتما از حالت مخفی خارج شن.
    طلفا یکی یا برام درست کنه یا حداقل بگه چیکار کنم البته به صورت ابتدایی و دقیق مرسی
    این فایل css

البته اگه از سورس صفحه نگاه کنید بهتره چون 4 تا فایل css دارم خودمم نمیدونم کدومشه
    البته میدونم کد های display:none و visibility:hidden باعث مخفی شدن میشن اما نمیدونم کدوم مربوط به تگ های H هست و تغییر باید چی باشه
    ادرس سایت

• mehdytux

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۱۷

دوست عزیز این فایلی که قرار دادین توسط برنامه اصلی فشرده شده ( فضاهای سفیدش حذف شدن) و همون طور که خودتون گفتین سایت از چندین قالب css استفاده می کنه. لطفا در صورت امکان کل پوسته رو و یا آدرس دریافتش رو قرا بدین.
    نگران نباش عزیزم بچه های زیادی برای کمک هستن

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    saman-24
  • mehdytux

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۰
    ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۳۲

خوب دوست عزیز قالب رو خودم دانلود کردم . لطفا تا فردا فرصت بده تا ویرایش کنم و بعد برات همینجا آدرس دانلودش رو قرار میدم. ببخشید زودتر نمیشه سفارش دارم ، باید به موقع تحویل بدم.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    saman-24
  • saman-24

آفلاین
    عضو
    ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۲۳

مرسی دادا
    واقعا ممنونم ازت
    منتظرم

• saman-24

آفلاین
    عضو
    ۱۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۸:۴۱

یه نفر جوابم رو اینجوری داده قبلا
    ((وقتی در قالب کدهای H1 و H2 را بگذارید٬ باید Rule مربوط به آن را در CSS تعریف کنید که به Divهای قبلی و باز سایت مربوط است و با فایل CSS صرفا مشکلی حل نمی‌شود.))
    این یعنی چی؟

• saman-24

آفلاین
    عضو
    ۱۴ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۵:۴۸

mehdytux گفت:
    خوب دوست عزیز قالب رو خودم دانلود کردم . لطفا تا فردا فرصت بده تا ویرایش کنم و بعد برات همینجا آدرس دانلودش رو قرار میدم. ببخشید زودتر نمیشه سفارش دارم ، باید به موقع تحویل بدم.

داداش مهدی چی شد؟روی حرفت حساب کردم اگه درست نمیشه قالب رو مجبورم عوض کنم ممنون میشم اگه بگی چیکار کنم مرسی از کمکت

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.