انجمن

عدم نمایش آخرین مطالب دسته ها همراه با استفاده این افزو  (۶ نوشته)

• ahmad12

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۶:۱۶

سلام؛
    خسته نباشید...
    نمیدونم موضوع رو خوب نوشتم یا نه.. بهرحال..

من از افزونه https://wordpress.org/plugins/wp-custom-category-pages/ برای نشون دادن دسته ها بعنوان صفحه و نوشتن متن دلخواه خودم در اون دسته استفاده میکنم. اما خب یه مشکلی هست. وقتی از این استفاده میکنم آخرین مطالب همون دسته رو زیر این متن که بعنوان صفحه درستش کردم نشون میده. بنظرتون باید چکار کنم؟

تشکر/

• کارتن اینفو

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۸
    ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۳۱

عنوان رو خوب نوشتید اما توضیحات مفهومی نیست

دقیقاً به همراه نمونه بگید چه کاری قرار هست انجام بدید رو سایتتون که از این افزونه استفاده کردید
    شاید موردی بهتر از افزونه براتون پیدا بشه و بتونیم خیلی راحت تر شما رو کمک کنیم

• ahmad12

آفلاین
    عضو
    ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۹:۴۸

ممنون از پاسختون.
    من میخام وقتی روی یک دسته کلیک میشه محتویاتی که خودم دوست دارم توی اون دسته نمایش داده بشه نه عنوان نوشته های اون دسته.. چون تعداد دسته هایی که باید باهاشون این کار رو میکردم زیاد بودن نیومدم و از قالب جدا برای هر دسته استفاده کنم چون خیلی زیاد هستن دسته ها. بنابراین از این افزونه که لینکش رو گذاشتم استفاده کردم اما موقع استفاده بعد از استفاده از متن دلخواه بجای سر تیتر نوشته ها پایین همین نوشته های دلخواه توی دسته آخرین نوشته ها هم نمایش داده میشن... مشکلم همینجاست..

• کارتن اینفو

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۸
    ۲۲ بهمن ۱۳۹۲ - ۲۳:۰۹

حقیقتاً تا حدودی متوجه شد اما افزونه زیر رو هم یه تست بزنید
    http://wordpress.org/plugins/advanced-category-excluder/

کارش هم مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش دسته ها در برگه های مختلف مثله : خانه، کتگوری، جستجو و... هست

• ahmad12

آفلاین
    عضو
    ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۰۹:۴۰

pack گفت:
    حقیقتاً تا حدودی متوجه شد اما افزونه زیر رو هم یه تست بزنید
    http://wordpress.org/plugins/advanced-category-excluder/

کارش هم مشخص کردن نمایش و یا عدم نمایش دسته ها در برگه های مختلف مثله : خانه، کتگوری، جستجو و... هست

بابک جان مثله اینکه متوجه منظورم نشدین ومن بند انتقال دادم... ببینید فرض کن من یه دسته دارم به آدرس:
    localhost/cat1
    توش چندتا پست هستن. p1 و p2 و ...
    اگر من الان آدرس localhost/cat1 رو باز کنم قاعدتا با توجه پستهام عنوانهای اون مطالب توی این صفحه باز میشن. الان من میخام که متن دلخواهم رو به جای اون تیتر مطالب بنویسم. ممنون بخاطر پیگیریت...

• ahmad12

آفلاین
    عضو
    ۲۳ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۸

حل شد!

با استفاده از مخفی کردن با استفاده از استایل مربوط به اون افزونه مشکلم حل شد!

display:none;
    ممنون...

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    کارتن اینفو

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.