انجمن

مشکل در لاگین کردن به بخش مدیریت وردپرس  (۱۲ نوشته)

• Alpacino

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۱:۵۵

سلام.
    من وردپرس را بوسیله wamp روی ویندوز نصب کرده ام.
    سایر کامپیوترهای شبکه داخلی با تایپ IP کامپیوتری که وردپرس روی آن نصب شده در مرورگر، سایت ایجاد شده بوسیله وردپرس را بدون هیچ مشکلی می بینند. اما همین کامیپوترها نمی توانند به قسمت مدیریت لاگین کنند. در قسمت واردکردن رمز عبور و نام کاربری، بعد از وارد کردن یوزر و پسورد هیچ خطای اعلام نمی شود اما به صفحه مدیریت نیز وارد نمی شود.
    مشکل چیست؟

• quran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۶
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۵:۳۵

یعنی اینکه صفحه ی سفید میاد

• kian123

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۲

من هم در وردپرس وبلاگ دارم . قبلا از طریق فایر فاکس لاگین می کردم اما چند روز پیش لاگین نمی شد . بعد از طریق اینترنت اکسپلور لاگین شدم اینهم برای چند روز خوب بود اما از دیروز مجدداا نمی توانم لاگین کنم . در ضمن از طریق ویندوز لایو رایتر هم از حدود دوماه پیش مشکل داشتم . دلیل این چیست . در هرصورت به نظر می رسه از ورد پرس باید کوچید و به سرورهای دیگر مثل بلاگفا رفت و اصلا فکر می کنم توطئه ای در کار است

• Alpacino

آفلاین
    عضو
    ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۸:۲۶

یعنی اینکه صفحه ی سفید میاد

نه. مجدداً صفحه ورود به قسمت مدیریت ظاهر می شود که در قسمت نام کاربری admin نوشته اما رمز عبور خالی است.

• Alpacino

آفلاین
    عضو
    ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۸:۱۸

راه حلی به ذهنتون نرسید؟

• kian123

آفلاین
    عضو
    ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۷:۴۲

قیلتر شکن لازم است

• Alpacino

آفلاین
    عضو
    ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۰۹:۲۱

قیلتر شکن لازم است

نه بابا. ظاهراً سوال من را درست نخوندید! من دارم از یک شبکه داخلی صحبت می کنم، چه ربطی به فیلترینگ و ... داره؟

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۲۶ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۱۶:۴۸

والا تا اونجا که من میدونم شما همینطوری نمیتونین این کار رو انجام بدید...باید از برنامه های وی پی ان استفاده کنین...

• Alpacino

آفلاین
    عضو
    ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۰۹:۲۰

والا تا اونجا که من میدونم شما همینطوری نمیتونین این کار رو انجام بدید...باید از برنامه های وی پی ان استفاده کنین...

می شه یک کم بیشتر توضیح بدهید؟
    نمی دونم من سوالم را درست مطرح کردم یا نه؟ اصلاً صحبت از اینترنت و ... نیست. من یک وردپرس به وسیله wamp روی ویندوز نصب کرده ام. مثلاً روی کامپیوتری با IP آدرس 192.168.10.1. از روی این کامپیوتر می توانم وارد بخش مدیریت شوم و مشکلی نیست.
    از روی کامپیوترهای دیگر روی شبکه داخلی با وارد کردن http://192.168.10.1/wordpress/ سایت درست شده بوسیله وردپرس را بدون هیچ مشکلی می بینم.
    با وارد کردن http://192.168.10.1/wordpress/wp-login.php? (آدرس قسمت مدیریت وردپرس) صفحه وارد کردن نام کاربری و رمز عبور ظاهر ظاهر می شود اما با وارد کردن کد کاربری و رمز عبور مجدداً همین صفحه ظاهر می شود و به قسمت مدیریت وردپرس وارد نمی شود؟

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۲۷ اردیبهشت ۱۳۸۸ - ۰۹:۲۸

والا من اصلاً اطلاعاتی از شبکه ندارم...
    اینکه شما میتونید خودتون وارد مدیریت بشید که واضحه...باید بتونید وارد بشید ، اما دیگران نمیتونن...
    شرمنده من توضیح بیش تر از این رو بلد نیستم بدم خدمتتون...فقط در این حد بلد بودم...

• younes_b

آفلاین
    عضو
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۵ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۲:۲۷

با سلام.من مشکلی با وردپرس دارم که واقعا خیلی عجیبه.من وقتی می خوام به بخش لاگین سایتم برم به آدرس:http://www.bazar-android.ir/wp-login یه صفحه ی سفید میاد که هیچی توش نیست و خالی خالیه.قبلا هم این مشکل وجود داشت ولی برطرف شد و دوباره تونستم برم به بخش لاگین.برای سایتم هم همین مشکل هست.

• parsiantabligh

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۳۰ شهریور ۱۳۹۲ - ۱۰:۲۹

طراحي وب سايت داینامیک و ارزان قیمت
    طراحي سايت شخصي وتجاري با کمترين هزينه
    طراحی وب سایت حرفه ای
    طراحي قالب سايت برای CMS های مختلف از جمله جوملا
    بهينه سازي وب سايت برايموتورهاي جستجو
    بانک اطلاعاتی ایمیل و موبایل مدیران و کاربران
    تبليغات وبازارياب اينترنتي،افزایش ترافیک و بازدید از سایت مشتریان
    جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت شرکت پارسیان تبلیغ به نشانی http://www.ParsianTabligh.ir مراجعه نمایید.
    همچنین می توانید با شماره تلفن 09383901739 به صورت 24 ساعته تماس حاصل نمایید.

88738837
    09383901739
    info@parsiantabligh.ir

درباره‌ی این موضوع