انجمن

عدم انتشار wp 3.8.1 فارسی  (۵ نوشته)

• old_wp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۲:۴۲

با سلام

این بارهم مثل نسخه قبل فکر کردم بازهم کمی دیرتر نسخه فارسی این دوره منتشر میشه!
    ولی خوب بعد از گذشت چند روز در انجمن مبحثی مبنا بر عدم انتشار نسخه فارسی wp 3.8.1 دیدم!

خوب حالا جوای سوال هست:
    - این برای اولین بار هست که wpersian اقدام به عدم انتشار مسخه فارسی میکند. (البته تا اونجا که من اطلاع دارم) دلیل خاصی دارد و چرا یک پشتیبانی فارسی wp این تصمیمات را میگیرد.
    - حال عدم انتشار نسخه فارسی فقط برای این نسحه هست یا در نسخه های بعدی هم این روال ادامه دارد؟ (همین آش و همین کاسه؟)

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    تناسب اندام
  • old_wp

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    ۱۹ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۰:۵۳

خیلی ممنون از جوابتون، اقلش یه سلام علیکی هم میگفتید بد نبود!
    اسم خودتون هم گذاشتین پشتیبانی فارسی، اینجوری مثلا جواب به کاربران؟

خسته نباشید

• eby01

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۳۷

دوست عزیز این انجمن متروکه هست یعنی هر کی ساز خودشو میزنه در کل بی خیال شو

Farzad
  • Farzad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۰
    ۲۴ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۶:۴۱

شما یه سرچ بزن یه چیز جدید اومده حلال مشکلات که شما رو نجات میده :-)

Morteza
  • علیرضا

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    ۱۵ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۵

سلام
    یه روش میگم که میشه وردپرس را به 3.8.1 ارتقا داد (واقعا تبدیل میشه به 3.8.1) ولی با حالی که خودم تستش کردم و به مشکلی بر نخوردم بازم ریسکش بالاست
    روی همینک آپدیت کنید(فکر کنم همین بود الان بعد از انجام کار دارم اینو می نویسم) کلیک کنید حالا روی به روز رسنانی که برای انگلیسی است کلیک کنید حالا وسط کارش بزنید برگشت(در مرحله بازگشایی پرونده)
    حالا اگه قدیمی باشه (مثلا 3.6 و یا هر نسخه دیگه) می بینید که میشه 3.8.1 و اگه جدید باشه بازم میشه 3.8.1
    یه نکته:بعضی از مواقع شاید برای چند ثانیه یا دقیقه کوتاه پیغامی مشاهده کنید و فکر کنید که وردپرس شما پرید حیرون شدید ولی درست میشه
    نکته خیلیل خیلی خیلی مهم:
    اگه تا پیغام گشودن بسته رو دیدید سریع بزنید روی بازگشت وردپرس شما انگلیسی نمیشه و اگرم که نزنید و بزارید که راحت تا آخر بره که دیگه..............
    نکته زیادی مهم:شاید بعد از مشاهده اون پیغامی که فکر می کنید از کار افتاده دیگه واقعا حیرون بشید(فقط به من ربطی نداره کسی به من چیزی نگه شما می تونید امتحانش نکنید در صورتی که از کار افتاد من هیچ مسئولیتی ندارم ولی گفتم که من خودم تستش کردم و برای من روی دو تا سایت جواب داد تصمیم با شماست)

درباره‌ی این موضوع