انجمن

افزونه ارسال پست میهمان فارسی شده  (۳ نوشته)

• نادر حاجی حیدری

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۰:۱۴

برای شروع فعالیت در اینجا می خوام یک افزونه ارسال پست میهمان که به تازگی فارسی اش کردم را معرفی کنم و برای دانلود قرار بدم.

متاسفانه افزونه های فارسی شده ای که برای ارسال پست مهمان هستند یا قدیمی شده اند و با وردپرس جدید سازگاری ندارد و یا اگر هم کار می کنند خیلی ساده هستند و امکانات خوبی ندارند.

این افزونه که اسمش DJD site post هست از مخزن وردپرس بیش از ۵۰۰۰ بار دانلود شده و آخرین بروز رسانی آن هم مربوط به تاریخ ۲۴-۲-۲۰۱۴ می باشد که همین نسخه را فارسی سازی کردم.

امکانات این افزونه :

• ۱- ایجاد فرم واکنش گرا (رسپانسیو) بوسیله کدکوتاه (short code)
    • 2- دارای پنل تنظیمات قدرتمند
    • ۳- امکان تعیین وضعیت برای پست های جدید که ارسال می شود (انتشار،برای بازبینی،پیش نویس،خصوصی)
    • ۴- آگاه سازی مدیر توسط ایمیل هنگامی که مهمان پست جدید ارسال می کند.
    • ۵- امکان تعیین ساختار برای نوشته (تتوسط میهمان و یا به صورت از پیش تعیین شده)
    • ۶- اختصاص پست های ارسال شده به یک کاربر مثلا اختصاص به کاربری به نام «میهمان»
    • ۷- امکان تعیین دسته بندی برای نوشته (توسط میهمان و یا به صورت از پیش تعیین شده)
    • ۸- امکان دادن به میهمان برای ایجاد دسته جدید ، البته به دستور مدیر
    • ۹- امکان تعیین حالت ویرایشگر متن (حالت ویژوال ، حالت ساده و حالت متن ساده بدون Html)
    • 10- امکان نمایش معادله امنیتی برای ارسال پست
    • ۱۱- و کلی امکانات دیگه که از حوصله من و این مقاله خارجه… :-)

شما هم می تونید توسط همین افزونه و از اینجا برای ما مطلب ارسال کنید تا به نام خودتون روی سایت قرار بدیم.

روش نصب و استفاده :

وقتی افزونه رو دانلود کردید، فقط کافیه از قسمت افزونه ها » افزودن » بارگذاری افزونه رو بارگذاری، نصب و فعال کنید و بعد گزینه DJD site post در انتهای منوی تنظیمات وردپرس اضافه می شود و شما می توانید از طریق آن افزونه را به دلخواه خودتون تنظیم کنید.

برای نمایش دادن فرم ارسال پست در سایت فقط کافیه که کد [djd-site-post] رو هر جایی که خودتون می خواهید قرار بدید.

منتظر مراحل بیشتری بودید! متاسفم که ناامیدتون کردم

;-)

توجه : فقط اگر افزونه را آپدیت کنید زبان فارسی از بین می رود.

این افزونه رو می تونید از اینجا دانلود کنید.

• مجله اینترنتی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۹۴
    ۱۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۰۱:۲۰

دمت گرم خیلی لازمش داشتم

• Mostafa

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۵۲۷۶
    ۲۰ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۲۵

افزونه‌های فارسی شده را از این قسمت ارسال نمائید تا در بخش افزونه ها قرار گیرد.

برای اینکه در به روز رسانی های افزونه تغییرات شما از بین نرود، بهتره افزونه را به طور استاندارد فارسی سازی کنید و فایل زبان را برای نویسنده ارسال کنید تا در آپدیت بعدی فایل زبان را درون مخزن افزونه قرار دهد.

درباره‌ی این موضوع