انجمن

سوالات قبل از راه اندازی ورد پرس  (۳ نوشته)

• motazad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۹:۱۳

سلام و خسته نباشید
    من میخوام از نیوک به ورد پردس بیام اطلاعات رو نمی خوام بیارم فقط چند تا سوال دارم قبل از اومدن به ورد پرس چون اصلا اشنایی ندارم :
    1- وردپرس انجمنی داره مث نیوک که تالار گفتمان جزئی از هسته خود وردپرس باشه ( ترجیحا وبی ) که کابر موقعه ورود به سایت با همون نام کاربری بتونه توی قسمت انجمن فعالیت کنه
    2- عضو گیری به چه صورته من میخوام سایت موزیک بزنم و بعضی از پست ها رو محدود کنم که فقط برای مهمان، اعضا، یا ی گروه تعریف شده نمایش بده و بشه به هر کاربر رو به گروه خاصی تعریف کرد
    نمونه اش وی ای پی کردن لینک ها مث سایت های فیلم اگه جواب مثبته ( این قسمت برای انجمن هم صدق میکنه )
    3- من با نیوک هر چند تا بلوک ک میخواستم میتونستم بسازم این برای وردپرس هم انجام میشه مثلا میخوام ارشیو های سبک ها مختلف و ... به صورت بلوک مجزا نمایش بدم این کار عملیه نیوک خیلی ساده بود از پنل بلوک رو راحت میساختی بدون هیچ دانش وب نویسی این برای وردپرس هم صدق میکنه
    4 - برای اعضای سایت ( غیر مدیر ) پنل مشخصی داره ک بخوان وارد بشن یا همه از پنل ادمینه و کنترل پنل کاربری چطوره
    5- لطفا یکی از مدیر های بخش پشتیبانی و طراحی ی پل ارتباطی بذاره که بتونم مستقیم سوال ها رو بپرسم و منم ب جمع وردپرسی ها اضاف بشم و سفارشات لازم رو بدم با تشکر

• ammargraph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۲
    ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۱:۴۹

سلام دوست عزیز
    پیشاپیش به جمع وردپرسی ها خوش اومدی ...
    ایّام فاطمیه رو تسلیت میگم.عید رو هم تبریک میگم.
    وردپرس خیلی خوب و منعطفه اما خب بعضی جاهاش شاید به سادگی نیوک نباشه.نمیخوام بگ نیوک خوب نیست اما به دلیل کارایی بالای وردپرس بعضی چیزهاش یه کم پیچیده تره.
    1-وردپرس افزونه های زیادی داره که تقریبا "همه" کار میکنن.انجمن هم جزء همون کارهاست که خیلی ساده است.(البته با قالب(پوسته) استاندارد راحت تر هم میشه.)
    2-عضو گیری و vip کردن لینک ها با افزونه و بسیار ساده است.با کد هم زیباتر میشه.
    3-وردپرس به جای بلوک از ابزارک استفاده میکنه که به سادگی با drag کردن میشه استفاده کرد.البته با برنامه نویسی شخصی سازیش راحت تره.
    4-با افزونه میشه پنل شخصی برای اعضاء درست کرد اما در کل پنل ادمین رو میبینن(با امکانات کمتر)
    5-من مدیر نیستم.باید صبر کنی یکی از مدیران بیاد.اما برای بیکار نبودن این ایمیل بنده : miladx99[at]yahoo.com
    یا علی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    motazad
  • motazad

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۲۷ اسفند ۱۳۹۲ - ۲۳:۲۱

ammargraph گفت:
    سلام دوست عزیز
    پیشاپیش به جمع وردپرسی ها خوش اومدی ...
    ایّام فاطمیه رو تسلیت میگم.عید رو هم تبریک میگم.
    وردپرس خیلی خوب و منعطفه اما خب بعضی جاهاش شاید به سادگی نیوک نباشه.نمیخوام بگ نیوک خوب نیست اما به دلیل کارایی بالای وردپرس بعضی چیزهاش یه کم پیچیده تره.
    1-وردپرس افزونه های زیادی داره که تقریبا "همه" کار میکنن.انجمن هم جزء همون کارهاست که خیلی ساده است.(البته با قالب(پوسته) استاندارد راحت تر هم میشه.)
    2-عضو گیری و vip کردن لینک ها با افزونه و بسیار ساده است.با کد هم زیباتر میشه.
    3-وردپرس به جای بلوک از ابزارک استفاده میکنه که به سادگی با drag کردن میشه استفاده کرد.البته با برنامه نویسی شخصی سازیش راحت تره.
    4-با افزونه میشه پنل شخصی برای اعضاء درست کرد اما در کل پنل ادمین رو میبینن(با امکانات کمتر)
    5-من مدیر نیستم.باید صبر کنی یکی از مدیران بیاد.اما برای بیکار نبودن این ایمیل بنده : miladx99[at]yahoo.com
    یا علی

ممنون از جوابتون همچنین من هم ب نوبه خودم ایام فاطمیه و عید نوروز رو به یکا یک هم وطنا از جمله شما دوست عزیز
    برای کار با وردپرس باید به چ زبان وب نویسی مسلط یا اشنا باشم و انجمن همون وبی رو میشه استفاده کرد یا خیر ؟

miladx99@yahoo.com
    هست دیگه یاهو انلاین میشید سوال کنم ؟

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.