انجمن

مشکل در نصب قالب و نمایش سایت بصورت دمو  (۲ نوشته)

• tintirio

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۱۴ فروردین ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۱

با سلام دوست عزیز
    من به تازگی وارد دنیای وردپرس شدم.قالب اصلی صحیفه را گرفتم ولی نمیدونم چجور باید نصب کنم.من خودم جوملا کار میکنم معمولا تو جوملا یه quickstart داشت که همه ی فایل ها داخل اون هست وقتی نصب میکنی همه چیز (قالب، ماژول و پلاگین ) خودش نصب میشه و همون تصویری که در دموی قالب میبینی رو نشونت میده.
    اما من این قالب رو نصب کردم البته قبلش وردپرس رو نصب کردم بعد قالب رو اما وقتی اجرا میکنم اون نسخه ی دمویی که تو سایت دیدم رو نیست یعنی اون پلاگین هایی که تو قالب وجود داره نیستن و فقط یک ظاهر ساده از قالب نمایش میده میخوام بدونم چکار باید بکنم ؟ چجور میتونم همون تصویری که از قالب در دمو میبینم را وقتی نصب میکنم داشته باشم؟
    لینک قالب:

با تشکر

• abbas_ninja

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۸ تیر ۱۳۹۳ - ۰۲:۴۶

ظاهرا نمیشه برای وردپرس بسته نصبی quickstart ایجاد کرد. فکر کنم یکی از مشکلات فایل sql موقع نصب وردپرس باشه که همچین فایلی توی بسته ودپرس وجود نداره (که قرار باشه با بک آپ دیگه ای جایگزینش کرد)
    توی جوملا از دیتابیس یه خروجی میگیریم بعد جایگزین فایل پیش فرض جوملا میکنیم ولی توی وردپرس همچین چیزی نیست.
    قالب sahifa یه قالب premium هست که معمولا از جاهایی ک میشه دانلود کرد راهنما همراهشون نیست
    به نظر من بهتره بگردی یه داکیومنت یا راهنمای استفاده از تم برای صحیفا (یا هر قالب دیگه) پیدا کنی.

خودمم همین مشکل رو دارم هم با صحیفا هم با هزاران پوسته وردپرسیه غیر فارسی دیگه.
    ------------------------
    در حد آگاهیم گفتم،
    اگه دوستان دیگه ای اطلاعات بهتری دارن منم استفاده میکنم ;)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.