انجمن

نصب remote افزونه ی Advanced VIP بر روی هاست دانلود  (۳ نوشته)

• PersianGamer

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۱۰ سال پیش
    ۲۹ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۴:۲۴

سلام

وقت بخیر

من از افزونه ی Advanced VIP یا عضویت ویژه ی وردپرس برای سایتم استفاده می کنم. در قسمت راهنمای این افزونه توضیحاتی در مورد چگونگی استفاده از این افزونه بر روی هاست دانلود نوشته شده. من مراحل رو انجام دادم ولی متاسفانه این روش کار نکرده.

سوال من اینه:
    چطوری میشه از این روش استفاده کرد؟

روت هاست دقیقاً کجاست؟

محتویات پوشه ی remote رو داخل روت بریزم یا باید پوشه ی remote با تمام زیر شاخه هاش در روت قرار بدم؟

به جای آدرس http://127.0.0.1/rtl/ در فایل کانفیگ، چی بنویسم؟ آدرس سایت یا آدرس هاست دانلود؟ حتماً باید به صورت آی پی باشه؟

اصلاً این روش کار می کنه؟

ممنون میشم کمکم کنید.

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
  • jalilsystem

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۴

دوستان کمک کنید بنده خدا منتظره. فروش و نصب درب اتوماتیک پارکینگ درب پارکینگ اتوماتیک و فروش جک درب اتوماتیک پارکینگ.

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۳ تیر ۱۳۹۳ - ۱۵:۰۴

دوست عزیز شما که اینقدر به فکر ملت هستید یه کمی هم به فکر کاربران انجمن باشید توی همه ی پست هاتون تبلیغ ! آدم تا چه حد آخه ... ؟

پاسخ دوست عزیز استارتر :

آموزش به طور کامل داخل افزونه قرار داده میشه . در صورتی که روشی پیشنهاد شده داخل انجمن مطرح کنید تا بررسی بشه و به زبان ساده تر براتون گفته بشه .

روت هاست ، همون شاخه ی اصلی public_html هست

یا مثلا در صورت addon domain روت اون قسمت میشه پوشه ی مربوط به همون دامنه .

باید ببینید افزونه ازتون چی خواسته . یعنی پوشه رو داخل روت کپی کنید یا محتویات رو . اینی که میگید کلا جدا هست و در هر دو حالت امکان انجام داره . پس باید ببینید افزونه چی گفته .

داخل کانفیگ معمولا به جای آدرس از این آی پی استفاده میکنند که معادلش به صورت حروفی میشه localhost
    اگر آدرس سایت خواسته باشه باید آدرس دامنه رو وارد کنید .
    اگر سرور دیتابیس رو خواسته یا همین آی پی بزارید باشه یا localhost وارد کنید .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.