انجمن

پیشنهاد برای انتخاب راحتترین و کاراترین سبک پیوند یکتا  (۲ نوشته)

• TruthPraiser

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۵
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۵ خرداد ۱۳۸۸ - ۲۳:۴۱

جستجو کردم و به جوابی نرسیدم ولی اطمینان دارم حتما در جایی در موردش صحبت شده باشه.

می خوام نظر دوستان اهل فن و نظر رو درباره انتخاب بهترین سبک پیوند یکتا از نظر راحتی تو بخاطرسپاری و نگارش بوسیله کاربر , همینطور فهرست شدن بهتر تو نتیجه های یک موتور جستجو جویا بشم.

البته در حال حاضر از یک پیوند پایدار شامل عنوان نوشته به فارسی و به همراه یک ساختار .HTML استفاده می کنم , ولی همونطوری که حتما هم می دونین نگارش این نوع پیوندها بوسیله کاربر بخاطر دوزبانه شدن آدرس اون پیوند (بخشی انگلیسی و بخشی فارسی) خیلی سخت می شه , ضمن اینکه تو وارد کردن یا نمایش آدرس یک پیوند تو سرویس ها و جاهای مختلف این نوع پیوندها دچار بهم ریختگی ظاهری تو قالب خودشون می شن , بطوریکه کاربر با مشاهده اون نمی تونه عنوان پیوند رو تشخیص بده.

قصد داشتم این پیوند رو انگلیسی نام گذاری کنم , منظور ترجمه انگلیسی عنوان نوشته به عنوان پیوند یکتا هست ولی خب بعضی وقتا شاید این ترجمه کردن خیلی هم صحیح صورت نگیره , به دلیل اینکه شاید عنوان نوشته ای یکی از اصطلاحات رایجا فارسی باشه که تو انگلیسی مترادفی برای اون وجود نداشته باشه.

به هرحال می خوام نظر دوستان رو هم در این زمینه جویا بشم.

متشکرم

• TruthPraiser

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۵
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۵ خرداد ۱۳۸۸ - ۱۱:۲۹

فکر می کنم قرار دادن شماره بجای نام هم دسترسی به نوشته هارو راحتتر می کنه و هم کار بخاطرسپاری اونهارو , باز اینطوری حداقل می شه به یه نفر دیگه گفت نوشته ...ام رو بخون. :-)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.