انجمن

افزونه این سایت چیه؟  (۱۰ نوشته)

• عقیق

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۵۳
    # نوشته شده: ۱۴ سال پیش
    ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۱۴:۲۶

سلام
    این سایت از چه افزونه ای استفاده میکنه؟
    این سایت با وردپرس درست شده و به کاربراش بعد از ثبت نام اجازه ارسال لینک میده و کاربر میتونه مطلب سایت یا وبلاگ خودش به عنوان یک مطلب در دسته بندی مربوطه در این سایت ارسال کنه و در بازدید بقیه کاربرا قرار بده .
    و فرم ارسال مطلب مثل وردپرسه فقط یه قسمت اضافه داره که لینک اصلی اون مطلب رو میشه اضافه کرده. یعنی یه چیز تو مایه های فید پرسه فقط با این فرق که کاربر به صورت دستی و به صورت ارسال یه مطلب لینک رو ارسال میکنه نه اینکه خود افزونه مطالب رو از طریق خوارک سایت های دیگه جمع اوری کنه اگه کسی از اساتید میدونه که این سایت از چه افزونه ای استفاده کرده لطفا اینجا بگه .
    با تشکر

• سزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷۸
    ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۱۶:۲۵

سلام دوست من .... ;-]

این سایت از افزونه feedwordpress استفاده میکنه .
    درسته که به قابلیت عضو گیری داره و کاربرا می تونن بیان مطالب خودشون رو بزارن . اما این سایت اومده با استفاده از اینافزونه که گفتم خروجی rss اون سایت ها رو میگیره و در یک دسته با یک نام میریزه و تمام این کار خودکار انجام میشه .

اینه راز کار سایت قطار.

شاد باشید و خنده را به دیگران هدیه بدهید. @},- ~O)

• p30games

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۷۹
    ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۱۸:۰۴

سلام .
    من میخواستم ببینم با چه افزونه این سایت در گوشه سمت راست بخش پیشنهاد ویژه رو گذاشته ؟ این سایت

• گناهکار

آفلاین
    کلیددار
    تعداد نوشته‌ها: ۳۵۳۵
    ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۱۸:۵۰

اخطار: کاربر محترم p30games از فرستادن‌ه نوشته‌های بی‌ربط به موضوع اصلی خودداری کنید.

• Magid

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۱۹:۵۴

p30games گفت:
    سلام .
    من میخواستم ببینم با چه افزونه این سایت در گوشه سمت راست بخش پیشنهاد ویژه رو گذاشته ؟ این سایت

عزیز با استفاده از این افزونه براحتی می تونید اینکار رو انجام بدید

http://www.hobo-web.co.uk/seo-blog/index.php/pageear-pagepeel-banner

اين افزونه رو دانلود كن و نصب كن حالا تو تنظيمات افزونه دو تا عكس مي خواي به سايزهاي 100*100 و 500*500 اونها رو درست كن و در تنظيمات وارد كن
    و بعد توي footer در قسمت head اين دستورات رو وارد كن:

<`script
    src="http://www.blogurl.com/wp-content/plugins/pageear/AC_OETags.js"
    type="text/javascript"></script>

<script
    src="http://www.blogurl.com/wp-content/plugins/pageear/pageear.js"
    type="text/javascript"></script>`

و بعد از body هم اين رو قرار بده :

<script type="text/javascript">writeObjects();</script>

• عقیق

آفلاین
    عضو
    ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۱۹:۵۹

ممنون از پاسختون
    ولی یه سوال دیگه افزونه ای نیست که بشه مثل همین سایت قطار ولی با خوارک سایت ها کاری نداشته باشه و کاربر بتونه مطلبی رو به صورت دستی وارد کنه البته تو دسته بندی مشخص مثلا مثل یه لینکدونی روزانه که بشه گلچینی از مطالب روزانه را به پیشنهاد کاربران سایت داشته باشیم (با امکان دسته بندی مطالب)

• سزار

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶۷۸
    ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۲۰:۱۰

سلام دوست گلم ... ;-]

ببین چیکار میخوای بکنی ؟
    میخوای یه دایرکتوری از لینک سایت ها بازکنی و یا اینکه کاربرا بیان عضو بشن و مطالب رو کپی پیست نمایند (بهترش اینه که به اشتراک بزارن)

شاد باشید. @},- ~O)

• عقیق

آفلاین
    عضو
    ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۲۰:۵۰

بازم ممنون از پاسختون
    دقیق من میخوام کاربران سایت فقط لینک و عنوان مطلبی رو توی سایت ارسال کنند و اون به صورت یه مطلب در سایت من به نمایش در بیاد و وقتی کاربر روی عنوان اون نوشته در صفحه اصلی سایت کیلیک کرد وارد سایت اصلی اون مطلب بشه و این امکان هم وجود داشته که کاربر لینک و عنوانی رو که میخواد بفرسته بتونه توی یه دسته بندی که مربوط به اون مطلب میشه بفرسته.
    یه چیز تو مایه های این سایت شما اگه از این سایت بازدید کنید بیشتر متوجه منظورم میشید. من نمیخوام که افزونه خودش به صورت اتوماتیک مطالب رو ارسال کنه من میخوام این کار رو به عهده مدیر سایت و بازدید کننده بذارم.

• بهرنگ

آفلاین
    ناظم
    تعداد نوشته‌ها: ۱۳۹۹
    ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۲۱:۱۴

اون سایتی که شما معرفی کردی با استفاده از pligg کار شده و نه با وردپرس. آدرس اسکریپت اون سایت pligg.com
    خودشون هم فارسی کردن و اگر فارسی سازی چیزی میخواید از خودشون بخواید.

• TruthPraiser

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸۵
    ۱۷ خرداد ۱۳۸۸ - ۲۲:۱۵

yahooirani گفت:
    یه چیز تو مایه های این سایت شما اگه از این سایت بازدید کنید بیشتر متوجه منظورم میشید. من نمیخوام که افزونه خودش به صورت اتوماتیک مطالب رو ارسال کنه من میخوام این کار رو به عهده مدیر سایت و بازدید کننده بذارم.

برنامه این وب سایت همونطور که بهرنگ جان هم گفتن Pligg هست که برنامه مدیریت محتوای تخصصی برای ایجاد وب سایت های بوکمارک آنلاینه , شما می تونین با وردپرس و استفاده از چند افزونه چیزی شبیه به اون رو در بیارن ولی حقیقتا به دردسرش نمی ارزه , مخصوصا وقتی که برنامه تخصصی تری برای اینکار وجود داره.

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.