انجمن

down شدن های مداوم و در بازه های زمانی مشخص سایت وردپرسی  (۲ نوشته)

• arashino

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۸

سلام.این مشکل رو چند وقتی هست که پیدا کردم.
    اولا 2 سایت وردپرسی دارم و هاست هر دو از یه شرکت هست.با مانیتور مداوم سایت ها متوجه شدم یکی از سایت ها ابتدا 15 دقیقه down میشه و سپس 45 دقیقه آپ هست و بعد نیم ساعت دان میشه و بعد 15 دقیقه آپ هست و دوباره 15 دقیقه دان میشه و تکرار همین روال.اون یکی سایت با همین مشخصات در طی 1 هفته 4 دقیقه دان شده کلا.اروری هم که دارم "خطا در بر قراری پایگاه داده""ارور 505""limit resource" هست که تناوبا تکرار میشن.
    همه افزونه ها رو غیرفعال کردم و باز هم مشکل پابرجا موند.
    برای رفع مشکل htaccess رو پاک کردم و دوباره از نو با روش های ارایه شده ساختمش.که فایده ای نداشت.
    php.ini با مموری 128 نوشتم و در content آپ کردم که فایده ای نداشت.
    wp-config رو چک کردم همه مشخصات دیتا بیس درست هست.
    دیتابیس رو ریپیر کردم درست نشد.
    راه حل های دیگه که دارم و ممنون میشم بهم بگید که اگر انجام بدم فایده ای داره یا نه؟
    1)کل پوشه های admin , include رو از نو بریزم(از فایل دست نخورده وردپرس)آیا سایتم ممکنه خراب شه با این کار؟ مخصوصا من wp-admin رو به wp-login تغییر دادم و نگرانم که این مساله مشکلات بیشتری برام ایجاد کنه.
    2)یک دیتابیس جدید ساختم و مشخصات جدید رو در wp-config وارد کردم و بعد دیدم صفحه نصب وردپرس اومد و برای همین ترسیدم که سایتم از بین بره و سریع به دیتابیس قبلی برگشتم و سایت به روال سابق برگشت.اگر مشخصات رو وارد میکردم مطالبم از بین می رفت؟

ممنون میشم بهم بگید این دان شدن های مداوم و تکراری با بازه های زمانی دقیق چه علتی داره؟آیا مشکل از هاسته؟اگر از هاسته پس چرا اون یکی سایت با همین مشخصات هیچ مشکلی نداره؟

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۱

درود .

بله مشکل از هاست و سرور هاستینگ هست . ناسازگاری برخی از افزونه ها ، فشار بالای افزونه ها ، بالا بودن تعداد request هایی که از سرور میشه و بالا بودن آمار باعث چنین مشکلاتی میشن .

اما در کل این مشکل از هاستینگ هم میتونه باشه .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.