انجمن

مشاوره برای طراحی سایت فصلنامه  (۴ نوشته)

• beginner1393

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۴۶

سلام
    میخوام سایتی درست کنم که داخلش فقط فصلنامه ها را آپلود کنم و یک آرشیو از فصلنامه ها داشته باشم ، اسلاید شود هم باشه و پست ها چون فصلنامه هست باید دارای عکس باشه.
    قراراه توی گوشی هم دیده بشه ، قسمتی هم برای آپلود کاربر نیاز هست ، یعنی کاربران بتونن فایل های مقاله خودشون را برای ما بفرستن(آپلود کنن)

ظاهر سایت و بحث امنیت سایت بشدت برام مهم هست .
    به نظر شما وردپرس جواب کار من رو میده ؟ طراحی قالب یاد ندارم اما برنامه نویسی php مشکلی ندارم ، خصوصی سازی میشه کرد ؟ مثلا من قالب آماده بگیرم و بخوام یکسری قسمت ها را کم و زیاد کنم میشه ؟
    درکل برای یک تازه کار توی طراحی وب وردپرس خوبه ؟

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۰۴

درود .

بله ! وردپرس کلا سیستم انعطاف پذیری هست و هر چه بخواهید در آن خواهید داشت .

تمامی امکانات شما با افزونه قابل رفع خواهد بود .

برای قالب هم در اینترنت قالب های رایگانی هست که میتوانید شخصی سازی کنید . یا اگر بخواهید اختصاصی داشته باشید سفارش دهید طراحی کنند .

بهترین سیستم ممکن وردپرس است :)

• beginner1393

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۸
    ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۴۵

من سایت اداری ندیدم که با وردپرس باشه ! همه اونهایی که از cms رایگان استفاده کردن از جوملا استفاده کردن ! چرا ؟! یعنی امنیت وردپرس کم هست یا امکاناتش ؟!

میخوام بتونم بعدا فصلنامه ها رو بر اساس تاریخ و شماره فصلنامه سرچ کنم ، یعنی هر زمان که کاربر ادمین یک فصلنامه روی سایت قرار میده بتونه چند فیلد شماره ، تاریخ و ... را پر کنه که بعدا بشه بر اساس اونها سرچ انجام داد ! میشه !؟

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۵۲

beginner1393 گفت:
    من سایت اداری ندیدم که با وردپرس باشه ! همه اونهایی که از cms رایگان استفاده کردن از جوملا استفاده کردن ! چرا ؟! یعنی امنیت وردپرس کم هست یا امکاناتش ؟!

میخوام بتونم بعدا فصلنامه ها رو بر اساس تاریخ و شماره فصلنامه سرچ کنم ، یعنی هر زمان که کاربر ادمین یک فصلنامه روی سایت قرار میده بتونه چند فیلد شماره ، تاریخ و ... را پر کنه که بعدا بشه بر اساس اونها سرچ انجام داد ! میشه !؟

درود .
    سایت اداری هم میشه زد ! چرا نشه ؟ قالب چندتایی رایگان توی نت هست ولی به همه ی سلیقه ها نمیخوره . وردپرس انعطاف داره همونطور که گفتم .
    اگه قالب مناسب پیدا کنید حتما میشه .اگر هم بدین طراحی کنند اختصاصی که چه بهتر .

جوملا اکثر قالب هاش شرکتیه اگه دقت کرده باشید . وردپرس بیشتر برای سایت ها استفاده شده و اکثر قالب هایی که هستند واسه این دسته از سایت هاست . این دلیل بر عدم امنیت نمیشه .
    خیلی از سایت های بزرگ هم هستند که از وردپرس استفاده میکنند ! میهن دانلود ، لیموبایل ، دانلودها و... که زیادند .
    فکر کنم شنیده بودم 70 میلیون نفر از وردپرس استفاده میکنند . البته عددش رو دقیق یادم نیست ولی این حدودا بود .

بله این امکانات هم میشه . کد و هک زیاده توی نت واسه این کارا

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.