انجمن

مشکل در تبادل لینک  (۷ نوشته)

• hosein10

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۱
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۴۴

سلام من لینک سایت هارو تو قسمت پیوند ها قرار میدم ولی وقتی میخوام لینک خودم رو تو اون سایت ثبت کنم این پیغام رو میده
    لینک ما در صفحه تبادل لینک شما پیدا نشد!

• ramin75

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲۳
    ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۲:۱۵

سلام..
    باید پیوند ها رو ب لیست ابزارک های خود اضافه کنی ...
    اگه نظر منو میخوای ی برگه بساز و لینک های تبادل لینک اتوماتیک رو در اون برگه بزار و ادرس برگه را ب تبادل لینک اتوماتیک بده.
    راستی میتونی با من در ارتباط باشی /http://www.divi.ir

• hosein10

آفلاین
    عضو
    ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۳۸

سلام
    برگه ساختم و لینک سایت تبادل لینک رو تو برگه گذاشتم و آدرس برگه رو دادم حالا این پیغام رو میده
    آدرس صفحه حاوی لینک ما نا معتبر است، لینک ما باید در صفحه ی اصلی وب سایت شما ثبت شود

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۲۲

درود .
    برخی از سایت های تبادل لینکی هستند که لینک اونها باید در صفحه ی اول باشه. برخی هم مشکلی از این بابت ندارند .

در صورتی که صفحه ی اول بخواهید قرار بدین ، به صورت سورس کد ، در فایل فوترتون قرار بدین ، یا در ابزارک پیوندها که هر جفتش میشه . البته در روشی که گفتم داخل فوتر بزارید برای این بود که بعداز درج لینکتون ، پاکشون کنید .

اگر در ابزارک قرار دادین و سیستم طرف مقابل شناسایی نکرد :

1. در صورتی که افزونه ی کش استفاده می کنید ، کش ها رو بعد از گذاشتن لینک خالی کنید .
    2. مشکل از سیستم اون سایت هستش !
    غیر از ایندو چیزی نیست.

• hosein10

آفلاین
    عضو
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۲

findmedia گفت:
    درود .
    برخی از سایت های تبادل لینکی هستند که لینک اونها باید در صفحه ی اول باشه. برخی هم مشکلی از این بابت ندارند .

در صورتی که صفحه ی اول بخواهید قرار بدین ، به صورت سورس کد ، در فایل فوترتون قرار بدین ، یا در ابزارک پیوندها که هر جفتش میشه . البته در روشی که گفتم داخل فوتر بزارید برای این بود که بعداز درج لینکتون ، پاکشون کنید .

1. در صورتی که افزونه ی کش استفاده می کنید ، کش ها رو بعد از گذاشتن لینک خالی کنید .
    غیر از ایندو چیزی نیست.

سلام خیلی ممنون الان پیوندها رو به قسمت فوتر آوردم ولی چون تعداد لینک ها زیاده صفحه اول سایتم دراز میشه وقتی هم که تعداد کمتری برای نمایش انتخاب میکنم سایت ها لینک رو پیدا نمیکنن،چطوری میشه پیوند هارو در فوتر سایت متحرک کرد

• hosein10

آفلاین
    عضو
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۴

findmedia گفت:
    درود .

غیر از ایندو چیزی نیست.

سلام خیلی ممنون الان پیوندها رو به قسمت فوتر آوردم ولی چون تعداد لینک ها زیاده صفحه اول سایتم دراز میشه وقتی هم که تعداد کمتری برای نمایش انتخاب میکنم سایت ها لینک رو پیدا نمیکنن،چطوری میشه پیوند هارو در فوتر سایت متحرک کرد

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۰۸

لینک ها رو داخل تگ دیو زیر بزارید مخفی کنه ولی توی سورس نشون میده :

<div style="display:none;">
    کدها
    </div>

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها