انجمن

نصب ورد پرس بعنوان سایت  (۹ نوشته)

• mahbod

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۸
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۱

من حدود 6 سال از سیستم ورد پرس برای راه اندازی و نگهداری یک بلاگ استفاده می کردم. حالا بلاگم را تعطیل کردم و میخوام از ورد پرس بعنوان سایت استفاده کنم، آیا سیستم نصب خاصی برای این کار وجود داره؟ آیا لینک خاصب در انجمن هست که بتونه منو راهنمایی کنه؟ آیا فقط استفاده از پوسته ی خاصی میتونه این نیاز را براورده کنه؟ اگه ممکنه راهنمایی کنید.
    ممنونم

• ammargraph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۲
    ۹ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۳

سلام دوست عزیز
    وقتتون بخیر
    بله با نصب یه قالب حرفه ای که امکانات مورد نظر شما رو داشته باشه و چندتا افزونه میتونید همون وردپرس رو به سایت یا پرتال تبدیل کنید.
    اگر قالب اختصاصی یا امکانات خاصی مد نظرتون هست من در خدمتتون هستم با قیمت مناسب.
    miladx99[at]yahoo.com
    یا علی

کاربران زیر به‌خاطر این نوشته تشکر کرده‌اند:
    Enjineer
  • mohammad_abi70

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۸
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۵۱

سلام
    برای بالا اوردن سایت موزیک یک هاست اصلی + هاست دانلود خریدم و با دمینی که از قبل داشتم ست کردم شرکت ارائه دهنده هاست برام ورئپرس رو نصب کرد و آدرس مدیریت ورد پرس داد ولی بعد مراجعه من یوزر و پسورد میخواد ولی من هیچ پسوردی و یوزری ندارم . از کجا باید بدستشون بیارم ؟ قسمت رمز را گم کرده ام را هم که انتخاب میکنم میگه ایمیل و نام کاربری وجود نداره . چکار کنم . بعد نصب اصلا من هیجا ثب نام و یا پسوردی نذاشتم و کسی هست کمکم کنه ؟

• ammargraph

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۶۲
    ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۵۳

mohammad_abi70 گفت:
    سلام
    برای بالا اوردن سایت موزیک یک هاست اصلی + هاست دانلود خریدم و با دمینی که از قبل داشتم ست کردم شرکت ارائه دهنده هاست برام ورئپرس رو نصب کرد و آدرس مدیریت ورد پرس داد ولی بعد مراجعه من یوزر و پسورد میخواد ولی من هیچ پسوردی و یوزری ندارم . از کجا باید بدستشون بیارم ؟ قسمت رمز را گم کرده ام را هم که انتخاب میکنم میگه ایمیل و نام کاربری وجود نداره . چکار کنم . بعد نصب اصلا من هیجا ثب نام و یا پسوردی نذاشتم و کسی هست کمکم کنه ؟

سلام دوست عزیز
    خب همون شخص یا شرکتی که وردپرس رو نصب کرده یوزرنیم و پسوورد رو داره.بهشون ایمیل بزنید و ازشون بگیرید.
    بعد هم وقتی وارد سایت شدین ایمیل مدیریت رو ایمیل خودتون وارد کنید تا دفعه بعد اگر رمز رو گم کردین براتون ارسال بشه.
    یا علی

Enjineer
  • mohammad_abi70

آفلاین
    عضو
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۱۵

شرکت

ammargraph گفت:

سلام دوست عزیز
    خب همون شخص یا شرکتی که وردپرس رو نصب کرده یوزرنیم و پسوورد رو داره.بهشون ایمیل بزنید و ازشون بگیرید.
    بعد هم وقتی وارد سایت شدین ایمیل مدیریت رو ایمیل خودتون وارد کنید تا دفعه بعد اگر رمز رو گم کردین براتون ارسال بشه.
    یا علی

میهن وب هاست برام وردپرس نصب کرده ولی وقتی میگم یوزر و پسورد چیه میگن که ما یوزر و پسوردی نساختیم و فقط لینک وردپرس نصب شده را بهتون دادیم ولی وقتی رو اون لینک کلیک میکنم نام کاربری و پسوورد میخواد

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۴

mohammad_abi70 گفت:
    شرکت

میهن وب هاست برام وردپرس نصب کرده ولی وقتی میگم یوزر و پسورد چیه میگن که ما یوزر و پسوردی نساختیم و فقط لینک وردپرس نصب شده را بهتون دادیم ولی وقتی رو اون لینک کلیک میکنم نام کاربری و پسوورد میخواد

اگر یوزر و پسورد رو نمی دن خودتون برید از طریق phpmyadmin داخل هاستتون تغییر بدین .

Enjineer
  • فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۵

در ضمن نصب وردپرس اونقدر هم سخت نیست ! میخواهید اگه تازه نصب کردن و مطلبی ندارید ، دیتابیس رو خالی کنید و دوباره نصب کنید .

• mohammad_abi70

آفلاین
    عضو
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۵۱

findmedia گفت:
    در ضمن نصب وردپرس اونقدر هم سخت نیست ! میخواهید اگه تازه نصب کردن و مطلبی ندارید ، دیتابیس رو خالی کنید و دوباره نصب کنید .
    ممنون دوست عزیز
    مشکلم برطرف شد.
    یه سوال دیگه داشتم و اونم اینه که صفحه اصلی کدنویسی (اصلی سایت) تو چه پوشه ای از هاست اصلی هست و اسمش چیه ؟ اسم فیلشو منظورم هست . همون جا که کل کدهای سایت هست و بخواییم یه کد جدید واردش کنیم. هرچی میگردم پیداش نمی کنم

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۰۷

اگه منظورتون صفحه ی اصلی سایتتون هست که نمایش داده میشن مطالب و ... که باید وارد wp-content و themes و درآخر هم وارد پوشه ی قالبتون بشید.
    فایل index.php رو ویرایش کنید . این فایل همون صفحه ی اصلیه . البته بعضی از قالب ها هم قسمت بندی شده اند . یعنی سایدبار رو داخل یک فایل ذخیره میکنند و قسمت های دیگه . مثلا هیدر سایت رو در فایلی به نام header.php و فوتر سایت هم footer.php اینها قسمت های تشکیل دهنده ی صفحه ی اصلی هستند .

حالا شما اگر می گفتید قصد تغییر چه چیزی رو دارید بهتر میشد اشاره کرد به فایل مورد نظرتون .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها