انجمن

مشکل ادمین در انجمن سایت  (۴ نوشته)

• sohrabsarab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۴

با سلام خدمت اساتید گرامی بنده در هاست خود افزونه انجمنی نصب کردم و بدون هیچ مشکلی نصب شد
    و آن افزونه انجمن به من دو آدرس داد یکی آدرس ورود کاربران و دیگری آدرس ادمین سایت..... ولی نمی دونم که چرا می خوام وارد آدرس ادمین شوم ... می گوید شما اجازه به این آدرس را ندارید و مجبور شدم از آدرس ورود کابران به عنوان یک userوارد شوم ..... جالب است که موقعی که از آدرس کاربران وارد می شوم به این آدرس دسترسی پیدا می کنم ....
    سوال بنده این است در نصب یک انجمن حتما باید آدرس ادمین سایت فرق داشته باشد یا بصورت آدرس ورود کاربران
    وارد شوم (در صورتی که ادمین هستم) در ضمن با مرورگر های دیگر هم تست کردم برای وارد شدن به آدرس ادمین همین پیغام را می دهد (شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید) و در آخر اسم افزونه انجمنی که در هاستم نصب کردم
    FluxBB می باشد ممنون می شوم از اساتید که بنده را راهنمایی کند (چون از افزونه های انجمن چیزی حالیم نیست).

• sohrabsarab

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۱:۵۲

از دوستان کسی نبود ما رو راهنمایی کنه

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۱۶

سلام .
    دوست عزیز این که شما میگید ، اصلا افزونه ی وردپرسی نیست و ربطی به این انجمن نداره !
    این سیستمی که نام بردید یک اسکریپت جداگانه است .

در صورتی که قصد ایجاد انجمن دارید از سیستم های معروفی مانند IPB یا VB (ویبولتین) استفاده کنید.

• جعبه سازی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۸

findmedia گفت:
    سلام .
    دوست عزیز این که شما میگید ، اصلا افزونه ی وردپرسی نیست و ربطی به این انجمن نداره !
    این سیستمی که نام بردید یک اسکریپت جداگانه است .

در صورتی که قصد ایجاد انجمن دارید از سیستم های معروفی مانند IPB یا VB (ویبولتین) استفاده کنید.

IPB که دوستمون معرفی کردند خیلی بهتره بخصوص از نظر امنیت، بماند که بعنوان بهترین انجمن ساز دنیا هم معرفی شده

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها