انجمن

کند بودن بخش مدیریت وردپرس  (۶ نوشته)

• joojemashini

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۱۹

سلام مدت یه هفتست که سایت رو بردم رو هاست. خود سایت کلاملا سریع و بدون مشکل بالا میاد اما در بخش مدیریت مثلا وقتی رو افزودن نوشته یا افزودن برگه کلیک می کنم تو حالت لود شدن می مونه! مشکل از کجاست؟ ممنون

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۳۲

درود بر شما .

مطمئن هستید که سایت کش شده براتون باز نمیشه ؟
    یه پینگ از سایتتون بگیرید تا مطمئن بشید .
    اگر پیشخوان دیر لود بشه یا مشکل از مرورگر هست یا نت شما .

• joojemashini

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۰:۰۲

ح

findmedia گفت:
    درود بر شما .

مطمئن هستید که سایت کش شده براتون باز نمیشه ؟
    یه پینگ از سایتتون بگیرید تا مطمئن بشید .
    اگر پیشخوان دیر لود بشه یا مشکل از مرورگر هست یا نت شما .

حق با شما بود! کش شده بالا میاد! مرورگر رو عوض کردم درست شد. ولی کش همون مرورگر رو پاک کردم درست نشد چرا؟؟!!

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۰:۱۰

اگر تازه عوض کرده باشید گاهی اوقات اینچنین میشه . شما باید چند روزی صبر کنید و منتظر ریست شدن کش ISP تون باشید .

برای زودتر به نتیجه رسیدن در cmd ویندوز خودتون عبارت ipconfig/flushdns رو تایپ کنید و اینتر بزنید .

برای دیدن سایت بدون کش هم آدرستون رو به اینطورت وارد کنید : http://site.ir/?
    یعنی آخر آدرس / بزارید و علامت سوال ? فقط دقت کنید زبان نوشتن برای علامت سوال انگلیسی باشه .
    اینطوری سایتتون بدون کش باز میشه اما پیشخوان و ادامه های مطلب باز نمیشه با این روش و ممکنه کش شده باشه .

به هر حال چند روزی طول میکشه . کش DNS هم دردسر داره . تا آماده شدن سایتتون به صورت کامل اصلا مطلب نزارید ! امکان داره روی نسخه ی کش شده ی سایتتون مطلب بزارید در حالی که ثبت میشه اما نمایش داده نمیشه .

تا درست شدن چندین بار از کش به اصلی و برعکس تغییر حالت پیدا میکنه ولی درست میشه .

موفق باشید .

• Ashkan-A

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۶

سلام
    میشه راهنمایی بفرمایید؟ ممنون میشم
    چند وقت پیش که خواستم بروزرسانی بکنم وردپرس ( بارها بروزرسانی با شکست مواجه شد تا اینکه دستی به نسخه ۴.۶ بروز کردم و مجددا خودکار به ۴.۶.۱ که حل شد مشکل بروزرسانی )
    اما الان قسمت مدیریت " ادمین " خیلی کند شده و وقتی میخوام به بخشی برم مثلا " نوشته تازه " خیلی طول میکشه تا بالا بیاد و لود میشه و زیر مینویسه ( منظورم پایین مرورگر وقتی صفحه ای لود میخواد بشه متنی هست دیگه درسته ؟ " مثلا connecting... " ) الان بعد لود میشه و مینویسه waiting for s1.wp.com... بعد یکم خب کامل لود میشه ..
    یعنی ارتباط به سرور وردپرس خراب؟ یعنی چی ؟

البته اینم بگم بعد اینکه مکرر خطا میداد دستی از سایت http://wordpress.org/ نسخه فارسی دانلود کردم و نصب ..
    ممنون میشم راهنمایی کنید

• behnam777

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۷ سال پیش
    ۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۲۱:۰۶

سلام
    پیشخوان من فقط با فیلتر شکن باز میشه! مشکل چیه؟ همینطور سی پنل هاست
    ممنونم

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها