انجمن

اپدیت وردپرس  (۶ نوشته)

• alireza75

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۰:۲۵

با سلام
    من وردپرسم رو به نسخه جدید اپدیت کردم ولی به دلیل لود نشدن نوشته دیداری میخام به نسخه قبلی برگردونم
    چطور میتونم اینکارو بدون اینکه سایتم و مطالبم حذف بشه انجام بدم؟؟؟

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۵۰

درود .
    مشکل لود ادیتور متن به دلیل سنگین بودن جی کوئری ادیتور است .

1. افزونه ی JQuery Updater نصب کنید .
    2. در قسمت "نوشتن مطلب" یک بار Ctrl+F5 بزنید .
    3. مدت زمان زیادی را صرف کنید تا لود شود . پس از لود شدن مشکلی از آن پس نخواهید داشت.
    4. اگر باز هم لود نشد ، افزونه ی ادیتور ckeditor را نصب کنید

+ بازگشت به نسخه های قبلی مشکلات امنیتی در پی خواهد داشت .
    در هر آپدیت مشکلات امنیتی قبلی و باگ ها رفع می شوند ، پس معقول نیست بازگشت کنید .

در صورتی که بخواهید بازگشت کنید ، باید لیست فایل های آپدیت شده نسخه ی مورد نظرتان را دانلود و جایگزین فایل های فعلیتان کنید .

• جعبه سازی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۳۸

این موضوع به خاطر بروزرسانی ناقص هست اگر یکبار وردپرس رو بصورت دستی آپدیت کنید، مشکلاتتان حل خواهد شد

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۴۳

box گفت:
    این موضوع به خاطر بروزرسانی ناقص هست اگر یکبار وردپرس رو بصورت دستی آپدیت کنید، مشکلاتتان حل خواهد شد

درود .

این مسئله بخاطر جی کوئری هست نه آپدیت ناقص . در ورژن جدید ، برخی از جی کوئری ها که از گوگل فراخوانی میشوند ، یا سرعت خیلی کمی دارند و یا بعضا لود نمی شوند .
    افزونه ای که در پاسخ قبلیم ذکر کردم کمک میکند تا جی کوئری ها از سرورهای قدرتمند دیگری لود شوند و همیشه از آخرین نسخه های جی کوئری ها استفاده شود .

• جعبه سازی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۳۲

برای خود من پیش اومده بود که بروزرسانی ناقص بوده که اکثر مشکلها هم مربوط به پوشه اینکلود هستند که وقتی دستی بروز کردم حل شد

متاسفانه من زمان کافی برای خوندن مشکلات کاربران رو ندارم و بصورت اجمالی نوشته هاشون رو میخونم اگر پاسخ ها با سوال ها تفاوت داره، دوستان ببخشند

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۲۵ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۶

اشکالی نداره . به هر حال همین که پاسخ میدین خوبه . ولی سعی کنید سوالات رو کامل بخونید . البته نمیگم ناقص میخونید و جواب میدین . اما میتونه بهتر باشه . خودمم رو هم دست بالا نمی گیرم که همه چی بلدم و اینا ...

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.