انجمن

مشکل خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده  (۵ نوشته)

• 48ia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۰:۴۴

سلام
    سایت من مشکل خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده ها براش پیش آمده باید چیکار کنم همه موارد رو هم چک کردم درست بود
    وقتی می خوام وارد ادمین بشم این اختار رو میده :
    خطا در برقراری ارتباط با پایگاه داده

این به این معناست که یا اطلاعات نام کاربری و رمز عبور در فایل wp-config.php نادرست است یا ما نمی‌توانیم با سرور پایگاه داده شما در localhost ارتباط برقرار کنیم. این می‌تواند به این معنا باشد که سرور پایگاه داده میزبان شما از کار افتاده است.

آیا مطمئنید که نام کاربری و رمز صحیح را دارید؟

آیا مطمئنید که نام میزبان را به درستی وارد کرده‌اید؟

آیا مطمئنید که سرور پایگاه داده شما کار می‌کند؟

اگر نسبت به معنای این پیام مطمئن نیستید احتمالا باید با میزبان خود تماس بگیرید.اگر هنوز به کمک احتیاج دارید همیشه می‌توانید انجمن‌های پشتیبانی وردپرس را ببینید.
    بغیر از این اختار سایت هم کلا باز نمیشه باید چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۱۸ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۸:۴۳

درود .

احتمالش هست که دیتابیس هاست توسط هاستینگ خاموش شده باشد برای انجام تغییرات .
    در صورت بروز چنین مشکلی به هاست بروید و Database SQL را چک کنید . اگر ارور خاموش بودن بدهد مشکل از آنجاست .
    در صورتی که پیش از این سایت آپ بوده و مشکلی نداشته و به خودیه خود این مشکل بوجود آمده باشد مشکل از هاستینگ است .

• 48ia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۴
    ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۵

ممنون و متشکرم از پاسختون

• sepehrmehran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۴

سلام من تازه کار هستم . یه مشکل دارم . تو سرور مجازی xampp ارتباطم قطع شده .خیلی خطاهاش زیاده . به طور مثال

خطای پایگاه‌داده وردپرس: [Table 'wp_users' already exists]
    CREATE TABLE wp_users ( ID bigint(20) unsigned NOT NULL auto_increment, user_login varchar(60) NOT NULL default '', user_pass varchar(255) NOT NULL default '', user_nicename varchar(50) NOT NULL default '', user_email varchar(100) NOT NULL default '', user_url varchar(100) NOT NULL default '', user_registered datetime NOT NULL default '0000-00-00 00:00:00', user_activation_key varchar(255) NOT NULL default '', user_status int(11) NOT NULL default '0', display_name varchar(250) NOT NULL default '', PRIMARY KEY (ID), KEY user_login_key (user_login), KEY user_nicename (user_nicename), KEY user_email (user_email) ) DEFAULT CHARACTER SET utf8mb4 COLLATE utf8mb4_unicode_ci

الی آخر. ......
    تمام صفحات وب رو گشتم . تمامشون رفع خطا رو روی هاست توضیح دادن . حتی همه اون مراحل رو هم رفتم اما حل نشد . با تشکر
    و آرزوی موفقیت

• sepehrmehran

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۲
    # نوشته شده: ۶ سال پیش
    ۲۳ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴

خلاصش این eror میده .
    Error 404
    localhost
    Apache/2.4.25 (Win32) OpenSSL/1.0.2j PHP/7.0.18

درباره‌ی این موضوع