انجمن

مشکل در دانلود پوسته  (۱۲ نوشته)

• saeedi

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۱۰
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۵۰

با سلام
    من بعد از کلیک روی دریافت پوسته با خطای زیر مواجه میشم. به نظر شما علت چیست؟
    Warning: include(mysql.class.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/wpersian/public_html/download.php on line 43

Warning: include(): Failed opening 'mysql.class.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/wpersian/public_html/download.php on line 43

Fatal error: Class 'CMysql' not found in /home/wpersian/public_html/download.php on line 142

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۲۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۳:۵۲

درود .

وردپرستون رو از طریق پیشخوان یک بار آپدیت کنید .

• saeedi

آفلاین
    عضو
    ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۱۹

سلام
    ممنون از پاسخگوییتان ولی من فقط میخام این پوسته هارو دانلود کنم تا بعدا به وردپرس اضافه کنم و با این خطا مواجه میشم.
    مگر راه مستقیمی هم وجود داره که، پوسته را بدون ذخیره کردن در کامپیوتر به سایتی که از طریق ورد پرس ساخته شده اضافه کرد؟
    ممنون

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۳۶

saeedi گفت:
    سلام
    ممنون از پاسخگوییتان ولی من فقط میخام این پوسته هارو دانلود کنم تا بعدا به وردپرس اضافه کنم و با این خطا مواجه میشم.
    مگر راه مستقیمی هم وجود داره که، پوسته را بدون ذخیره کردن در کامپیوتر به سایتی که از طریق ورد پرس ساخته شده اضافه کرد؟
    ممنون

درود . مگر الان چکار می کنید ؟! منظورم اینه که از داخل پیشخوان مگر دانلود نمی کنید و این ارور را میدهد ؟

• saeedi

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۷:۵۹

نه
    راستش من تازه کارم. از طریق یه هاست و دومین رایگان وردپرس را نصب کردم. و چون نتونستم از اینجا پوسته مورد نظرمو دانلود کنم از یه سایت دیگه یه پوسته دانلود کردم و در پوشه wp-content>>theme آپلود کردم. منظورتون رو که میگید از طریق پیشخوان متوجه نمیشم. ممنون میشم راهنمایی کنید.

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۵

درود مجدد خدمت شما .

1. وردپرستان را بروزرسانی کنید .
    وارد پیشخوان سایتتون بشید ( پنل مدیریت ) ، در سمت راست منوها را ببینید ، "بروزرسانی" را بزنید . داخل آنجا نوشته بروزرسانی خودکار . داخل آنجا دو نسخه وردپرس قرار دارد که شما باید "وردپرس فارسی" را آپدیت کنید .
    سپس از شما اطلاعات هاست میخواهد ( نام سرور - یوزرنیم دیتابیس - پسورد دیتابیس ) بعد از وارد و کلیک روی دکمه ی دریافت ، وردپرس شما به صورت خودکار بروزرسانی خواهد شد .

2. در صورتی که جواب گو نبود و مشکل رفع نشد ، باید بگویم که هاست رایگان تنها برای تست اسکریپت ها ارائه می شوند و یا ایجاد سایت های بسیار سبک و غیرحرفه ای ( نهایتا با قالب های html و اسکریپت های کم حجم و سبک ) . در صورتی که اسکریپت وردپرس نیازمند اطلاعاتی از هاست است که در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید :

http://pd1.ir/xTI

پس در نظر داشته باشید برای راه اندازی کامل سایت های وردپرسی ، به هیچ وجه هاست رایگان توصیه نمی شود . اما اگر قصد تست کردن قالب ها و ویرایش آنها را به صورت زنده داشته باشید میتوانید از هاست رایگان کمک بگیرید .

برخی از هاست های رایگان در ظاهر ابتدا جواب گو هستند اما با کمی افزایش بازدید و فشار وارد شدن به سرورشان ، سایت شما را مسدود کرده و یا هیچ اعتمادی به آنها نمیتوان کرد !
    هاست رایگان است و به هیچ وجه در قبال دادن هاست از شما پول دریافت نمی کنند ، تعهدی هم ندارند که سایت شما همیشگی باشد .
    امکان دارد امروز سایت بزنید ، یک ماه دیگه که سایتتون پربازدید شد ، جمع کنند برن !

• saeedi

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۹

خیلی ممنون از پاسخگویی کامل شما
    همین کارهایی که گفتید انجام دادم و سایتم به روزرسانی شد. من چون میخام فعلا ساخت سایت رو یاد بگیرم از هاست رایگان استفاده کردم ایشالا بعدا که حرفه ای شدم هاست و دومین خریداری میکنم
    میشه بفرمایید چجوری از طریق پیشخوان میتونم یه پوسته از سایت وردپرس دریافت کنم و پوسته سایتمو عوض کنم؟
    ممنون

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۳

خواهش میکنم .

شما خیلی راحت میتونید از نرم افزارهای شبیه ساز سرور استفاده کنید . مثلا Xampp یا USBW که با کامپیوتر خودتان یک هاست راه اندازی کنید و هر چه بخواهید نصب کنید .

هاست رابگان هم بد و بدتر و بدترین داره که به نظرم بدش مفید تر تر باشه :D
    توی انتخاب هاست رایگان هم باید دقت کرد . چون برخی از چیزایی که اسکریپت ها میخوان رو ندارند و باعث میشه فکر کنید این اسکریپتی که دارید استفاده میکنید سالم نیست .

برای نصب پوسته بهتره از سایت های ایرانی دانلود کنید و به دو صورت روی سایتتون پیاده کنید :

1. وارد " نمایش > پوسته > افزودن " شوید . در قسمت "آپلود / بارگذاری" قالبی که دانلود کرده اید را انتخاب کنید و آپلود کنید .
    این کار دردسر دارد . باید اطلاعات مربوط به هاست را وارد کنید . هاست های رایگان هم که نام سرورشون متفاوت هست یه کم سخت میشه .
    البته دقت کنید قالبی که دانلود میکنید رو فشرده کنید با فرمت ZIP

2. قالبتون رو با فرمت zip فشرده کنید و وارد " هاست > فایل منیجر > wp-contetn > سپس themes " بشید و داخل همین پوشه ی themes فایل فشرده رو آپلود کنید و Exract کنید .

یه نکته یم همی هم که میمونه باید متذکر بشم اینه که ، وقتی فایل رو فشرده می کنید ، باید فایل های قالب داخل پوشه باشند .
    مثلا قالب "سایت میهن دانلود" را داریم و دانلود کردیم . این قالب یک پوشه دارد به نام mihandownload که داخل این پوشه فایل های قالب قرار دارد . شما باید پوشه را فشرده کنید . ( بعضا دیده شده محتویات داخل پوشه ی قالب را فشرده می کنند و فایل ها را بدون پوشه داخل themes آپلود میکنند که این کار درست نیست )

• saeedi

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۸:۰۹

بله کاملا شما درست میفرمایید.
    من از سایت فاگیگ استفاده کردم. البته این کار را به این خاطر کردم که من قبلا برنامه زمپ را نصب کردم و مجبور به حذف آن شدم. وقتی برای بار دوم این برنامه را نصب کردم دیگر اجرا نشد. علت را که پیگیر شدم فهمیدم به خاطر نصب مجدد زمپ، پورت 80 کامپیوترم قبلا با زمپ قبلی پر شده و باید از پورت دیگری استفاده کنم. من هم پورت آن را تغییر دادم و برنامه زمپ اجرا شد ولی به خاطر تغییر پورت در نصب وردپرس روی آن دچار مشکل شدم و چاره ای جز استفاده از سایت فاگیگ نداشتم.
    امیدوارم ازسوالای ابتدایی من خسته نشید:
    راستش مشکل من بارگذاری قالب دانلود شده نیست بلکه مشکل دانلود قالب است. من در همین سایت وارد قسمت پوسته ها شدم و قالب دلخواهم را انتخاب کردم و با 2 گزینه مواجه شدم: 1) دریافت پوسته و 2) پیش نمایش پوسته
    روی گزینه دریافت که میزنم تا پوسته را دانلود کنم با همان خطایی که در ابتدای صفحه گفتم مواجه میشم. به نظر شما علت چیست؟ آخه برای دانلود که نباید خطا بده. البته روی گزینه پیش نمایش هم که میزنم با همین خطا مواجه میشم. روی تمام پوسته ها همین خطارو میده
    ببخشید که طولانی شد

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۲۳

آها .

شما در ابتدا اگر می گفتید برای همین سایت را می گویید این همه طولانی نمیشه و در ابتدا پاسخ را میگفتم !

این بخش مرتبط با شما نیست و از شما کاری بر نمی آید. یعنی مشکل از themes.wp-persian.com است نه مرورگر و یا حتی نت شما . مربوط به این سایت است که مدیر آن پیگیری را انجام نمی دهد تا رفع کند .
    شما از سایت ها دیگری استفاده کنید . داخل گوگل جستجو کنید سایت های بسیاری قالب های وردپرس قرار می دهند .

قالب هایی که در این بخش از وردپرس فارسی بود ، بیشتر ساده و به صورت وبلاگی بودند . اگر حرفه ای می خواهید داخل گوگل بگردید .

• saeedi

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۱۴

ببخشید که وقت شما رو گرفتم و خیلی ممنون از اینکه صبورانه به تمام سوالاتم پاسخ دادید

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۰:۲۵

saeedi گفت:
    ببخشید که وقت شما رو گرفتم و خیلی ممنون از اینکه صبورانه به تمام سوالاتم پاسخ دادید

خواهش میکنم دوست عزیز .
    بالاخره اینجا انجمن پشتیبانی است . باز هم سوالی داشتید در خدمتیم . بپرسید جواب داده خواهد شد .

موفق باشید .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.