انجمن

نوشتن پست در صفحات دلخواه  (۲ نوشته)

• 008

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۵۷

سلام
    من تازه با ورد پریس آشنا شدم
    وقتی صفحات مورد نظرم رو ایجاد کردم و خواستم توش پست بنویسم دیدم که ورد پرس فقط به دسته های ایجاد شده پست میفرسته؟

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۲ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۶:۲۳

درود . به جمع وردپرسی ها خوش آمدید

در وردپرس دو مکان برای نوشتن در نظر گرفته شده است :

1. دسته ها
    2. برگه ها

1 : در دسته ها ، به صورت عادی شما در قسمت "نوشتن مطلب جدید" میتوانید مطلب خود را ارسال و در صفحه ی اصلی نمایش دهید . این نوع مطالب به صورت وبلاگی زیر هم قرار میگیرند . البته بستگی به قالب نیز دارد . برخی قالب مانند قالب های خبری به صورت باکس هستند و بر اساس موضوع مطلب تفکیک می شوند .

2 : در برگه ها که شما تنها مجاز به نوشتن یک مطلب داخل برگه ها هستید . از برگه ها بیشتر برای صفحات ثابت استفاده می کنند . برای مثال تعرفه های تبلیغات ، فرم تماس با ما ، درباره ی ما ، خدمات و ...
    در هر برگه که ایجاد می کنید تنها میتوانید یک متن در نظر بگیرید و امکان ارسال چندین پست داخل یک برگه را نخواهید داشت .

غیر از این دو بخش های دیگری نیز هستند مانند " آرشیو / برچسب ها / صفحه های سایت " که مطالب ارسال نیز به صورت خودکار داخل آنها قرار میگیرند و شما کنترل کمی در نحوه ی قرار گرفتن آن ها در این مکان ها دارید .

در برگه ی برچسب ها باید از قبل ( هنگام نوشتن مطلب ) مشخص کنید . مثلا شما میخواهید چندین مطلب مورد نظرتان را در برگه ای به نام " دانلود برنامه فارسی " قرار دهید . هنگام نوشتن مطلب باید برای آن مطالب برچسب یکسان و مشخصی وارد کرد . این هم یک راه دسته بندی کردن مطالب است .

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.