انجمن

سوال در مورد پایگاه داده و فرم ورود  (۵ نوشته)

• hoseini4215

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۷
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۰:۳۲

با سلام خدمت دوستان
    سه تا سوال داشتم
    اول اینکه میخوام اطلاعات حدود 5 هزار نفر اعم از کد ملی،شماره شناسنامه و نام و نام خانوادگی رو که بصورت فایل اکسل هست توی پایگاه داده تغذیه کنم،راهنمایی میخواستم که چطور میشه اینکار رو کرد
    دوما توی صفحه ورود، کاربران با وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه وارد صفحه ای بشن که یک فرم آماده باشه تا کاربر اطلاعات تکمیلی از قبیل تاریخ تولد،شماره دفترچه بیمه،کد پستی و ... خودش و اعضای خانواده اش رو توش ثبت کنه.
    سوال آخر اینکه این اطلاعات ثبت شده رو از پایگاه داده بصورت فایل اکسل استخراج کنم
    میدونم سوالاتم طولانی شد ولی اگر لطف کنید و راهنمایی کنید خیلی خیلی خیلی ممنون میشم.

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰

درود .

در مورد سوال اولتون از لینک های زیر استفاده کنید که انگلیسی هست . آموزش خوب و کاربردی ای دادند :

http://pd1.ir/Fdg
    http://pd1.ir/FSB

دوم : امکانش هست ولی سخته . برای کاربران قبلی باید خودتون ویرایش کنید . ولی اگر تازه سایت زدین ، میتونید با استفاده از افزونه های فرم ساز ( فرم عضویت و ورود ) مثل theme my login عناوین رو ویرایش کنید . یعنی به جای یوزر نیم بنویسید "شماره ملی" و به جای فیلد پسورد هم بنویسید "شماره شناسنامه "

البته با وردپرس کمی سخت هست این نوع سیستم ها رو راه اندازی کرد . اسکریپت های مدیریت کاربران ، در سطح اینترنت هست . میتونید از اونها استفاده کنید .

در سوال آخر هم اکسپورتی گرفتن از دیتابیس با فرمت CV هم امکان پذیر هست که به راحتی قابل ایمپورت شدن در اکسل را هم دارد .

• hoseini4215

آفلاین
    عضو
    ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۱۳

با تشکر از شما بخاطر پاسختون ولی در مورد سوال اولم لینکهایی که دادید هیچ ربطی به سوال من نداره،مشکل من این که میخوام فایل اکسل رو داخل دیتابیس ایمپورت کنم و نمیدونم چطور اینکار رو بکنم
    در مورد سوال دومم یه فرم پیشرفته میخوام که کاربر مجبور بشه اطلاعات تکمیلی خودش درست وارد کنه مثلا تاریخ تولدش حتما ده رقمی باشه و ممیز بزاره یا کد پستیش رو ده رقمی وارد کنه در غیر اینصورت ارور بده

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۲۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۲:۳۶

درود مجدد .

لینک ها کاملا مربوط هستند . در داخل این لینک ها توضیح داده شده که چطوری فایل های اکسل را داخل دیتابیس ایمپورت کنیم . این همان چیزی است که شما پرسیده اید !

• hoseini4215

آفلاین
    عضو
    ۲۴ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۰:۴۱

با سلام و تشکر از شما
    در مورد سوال دومم میتونید بیشتر راهنمایی کنید چون من نمیخوام کسی ثبت نام کنه بلکه اطلاعات کد ملی و شناسنامه توی دیتابیس هستش،در واقع چطوری وقتی فرم ورود توسط کاربر پر میشه(شامل کد ملی و شماره شناسنامه) اطلاعات رو با اطلاعات دیتابیس مقایسه کنه و اجازه ورود بده
    بعد از ورود کاربر،فرم پیشرفته ای میخواستم معرفی کنید که کاربر اطلاعات تکمیلیش رو وارد کنه (فرمی باشه که به حروف و عدد و تاریخ حساس باشه)

درباره‌ی این موضوع

برچسب‌ها

هیچ برچسبی نیست.