انجمن

ویرایش گزینه های ویجت Login  (۱۰ نوشته)

• kasadinia

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۶
    # نوشته شده: ۹ سال پیش
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۱۰

سلام به همگی دوستان، یه مشکلی دارم، پوسته ای که برای سایتم استفاده میکنم پوسته خبری صحیفه هستش، میخوام ، از ویدجت لاگین هم در ساید بار استفاده کردم که یوزر بتونه از اونجا به راحتی ثبت نام یا لاگین کنه، مشکلم اینه که میخوام وقتی یوزر لاگین میکنه گرینه های داشبورد و پروفایل شما و خروج رو ادیت کنم و لینکهاشون رو عوض کنم یا 1 2 تا لینک دیگه بشون اضافه کنم.
    کلا نحوه ویرایش این ویجت به چه صورته، من تو فایلها پیداش نکردم، اینم لین عکس ویجت:

• جعبه سازی

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۹۴
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۱:۲۲

عکسی موجود نیست
    بعضی از پیوندها خروجی یکسری از توابع هستند برای همین پیدا نکردید

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    تعداد نوشته‌ها: ۳۳۲
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۴

درود .

وارد فایل منیجر بشید ( داخل هاستتون ) . وارد پوشه ی plugins واقع در wp-content بشید . فولدر افزونه ی مربوطه را باز کنید . فایل php که داخل فولدر هست رو ویرایش کنید . داخل آنجا پیدا میکنید . البته اکثرا لینک ها را نمیشه از این فایل ها بیرون کشید چون به صورت توابع نوشته می شن . شما باید عبارات را جستجو کنید .

برای مثال کلمه ی Login یا Logout و از این قبیل کلمات که داخل ابزارک هستند .

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۱۷

ببخشید یادم رفت بگم.

ممکنه برخی از قالب ها فرم ورود داشته باشند و به صورت خودکار بعد از نصب شدن قالب، در قسمت ابزارک در دسترس باشند . این نوع ابزارک ها داخل پوشه ی افزونه ها قرار نمی گیرند بلکه بخشی از همان قالب هستند که برای ویرایش چنین بخش هایی باید به پوشه ی همان قالب مراجعه کنید .

حالا بنده قالب صحیفه رو چک نکردم تا حالا که بگم کدوم فایل رو باید ویرایش کنید .

به هر حال بگردید دنبال فولدر ویجت ها داخل فولدر قالبتون .

• kasadinia

آفلاین
    عضو
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۴

box گفت:
    عکسی موجود نیست
    بعضی از پیوندها خروجی یکسری از توابع هستند برای همین پیدا نکردید

ممنونم اینم لینک درست عکسش:
    لینک

• kasadinia

آفلاین
    عضو
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۴:۴۰

findmedia گفت:
    ببخشید یادم رفت بگم.

ممکنه برخی از قالب ها فرم ورود داشته باشند و به صورت خودکار بعد از نصب شدن قالب، در قسمت ابزارک در دسترس باشند . این نوع ابزارک ها داخل پوشه ی افزونه ها قرار نمی گیرند بلکه بخشی از همان قالب هستند که برای ویرایش چنین بخش هایی باید به پوشه ی همان قالب مراجعه کنید .

حالا بنده قالب صحیفه رو چک نکردم تا حالا که بگم کدوم فایل رو باید ویرایش کنید .

به هر حال بگردید دنبال فولدر ویجت ها داخل فولدر قالبتون .

ممنونم از پاسخگوییت دوست عزیزم، کاملا درسته، این جزء ابزارکهای خود قالب هست، بخاطر همینم داخل پوشه ی افزونه ها نیست، البته گشتم تو پوشه ویدجت خود تم بود به نام widget-login.php که اینم محتویاتشه، ولی بازم نفهمیدم چطور باید گزینه هاش رو ادیت کنم :-(

<?php
    add_action( 'widgets_init', 'tie_login_widget_box' );
    function tie_login_widget_box() {
    	register_widget( 'tie_login_widget' );
    }
    class tie_login_widget extends WP_Widget {

function tie_login_widget() {
    		$widget_ops = array( 'classname' => 'login-widget'  );
    		$control_ops = array( 'width' => 250, 'height' => 350, 'id_base' => 'login-widget' );
    		$this->WP_Widget( 'login-widget',theme_name .' - Login', $widget_ops, $control_ops );
    	}

function widget( $args, $instance ) {
    		extract( $args );

$title = apply_filters('widget_title', $instance['title'] );

echo $before_widget;
    		echo $before_title;
    		echo $title ;
    		echo $after_title;
    		tie_login_form();
    		echo $after_widget;

}

function update( $new_instance, $old_instance ) {
    		$instance = $old_instance;
    		$instance['title'] = strip_tags( $new_instance['title'] );
    		return $instance;
    	}

function form( $instance ) {
    		$defaults = array( 'title' =>__('Login' , 'tie')  );
    		$instance = wp_parse_args( (array) $instance, $defaults ); ?>

<p>
    			<label for="<?php echo $this->get_field_id( 'title' ); ?>">Title : </label>
    			<input id="<?php echo $this->get_field_id( 'title' ); ?>" name="<?php echo $this->get_field_name( 'title' ); ?>" value="<?php  if( !empty($instance['title']) ) echo $instance['title']; ?>" class="widefat" type="text" />
    		</p>

<?php
    	}
    }
    ?>
  • فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۷:۱۵

درود مجدد . داخل این فایل نیست . تمامی فایل ها مرتبط را بگردید . معمولا افزونه های داخل قالب را در functions قرار میدهند. برخی هم در php های دیگر که از فانکشن لینک داده می شوند . اگر واجب است باید بگردین فایل ها رو .

بخدا وقت ندارم وگرنه دانلود میکردم و چک می کردم

• kasadinia

آفلاین
    عضو
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۰

findmedia گفت:
    درود مجدد . داخل این فایل نیست . تمامی فایل ها مرتبط را بگردید . معمولا افزونه های داخل قالب را در functions قرار میدهند. برخی هم در php های دیگر که از فانکشن لینک داده می شوند . اگر واجب است باید بگردین فایل ها رو .

بخدا وقت ندارم وگرنه دانلود میکردم و چک می کردم

خداخیرت بده دوست عزیزم، والا خیلی گشتم ولی پیدا نکردم، ولی چشم بازم میگردم، خیلی مردی که جواب دادی دلاور

• فروشگاه 4شما

آفلاین
    عضو
    ۲۷ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۱۱

kasadinia گفت:

خداخیرت بده دوست عزیزم، والا خیلی گشتم ولی پیدا نکردم، ولی چشم بازم میگردم، خیلی مردی که جواب دادی دلاور

خواهش میکنم دادا . هر چند جوابم کامل و حلال مشکلت نبود ولی پاسخ دادن بهتر از ندادن هست :D

موفق باشید

• kasadinia

آفلاین
    عضو
    ۳۰ خرداد ۱۳۹۳ - ۲۲:۳۴

دوستان اگر کسی راهش رو پیدا کنه و بگه از خجالتش در میام، بی تعارف، چون واقعا میخوام این کار انجام بشه

درباره‌ی این موضوع